Jak rozpocząć przygodę z kolekcjonerstwem? – Zakon TF (Pyrkon 2018)

Gotowi na kolejne obrady Zakonu TF? Tym razem przygotowaliśmy dla Was retransmisję pierwszego podcastu na żywo, który odbył się na stoisku Maniacyfigurek.pl podczas tegorocznego Pyrkonu. To także pierwszy podcast, w którym za stołem siadł z nami gość. Był to nasz najnowszy redakcyjny nabytek – Toras. Jak potoczyły się losy pierwszych obrad na żywo? Czy publika obrzuciła nas pomidorami? Przekonajcie się sami!

Reklama

Reklama
Zakon TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie bardzo różnorodnym tematom i jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień.

Zakon TF Podcast

Podcast specjalny Zakonu TF (Pyrkon 2018)

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 1:15 – Jak rozpocząć przygodę z kolekcjonerstwem figurek?
2) 18:27 – Z którym Transformerem chciałbyś pójść na piwo?
3) 21:53 – Gościnny występ Torasa czyli parę słów o customowym Raptorze z piórami

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast 1

Zakon TF Podcast 2

Zakon TF Podcast 3

Zakon TF Podcast 4

Zakon TF Podcast 5

Zakon TF Podcast 6

Zakon TF Minipodcast Świąteczny

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama