Plastikowe barachło – Najdziwniejszy zestaw w historii (feat Ryba)

Plastikowe barachło

Dziś mam dla Was plastikowe barachło najwyższych lotów. Już od jakiegoś czasu prosiliście o kolejny odcinek, w którym pastwię się nad najgorszym sortem figurek, więc nie mogłem nie spełnić tej prośby. A żeby wynagrodzić Wam czekanie, powracam ze zdecydowanie najdziwniejszym zestawem jaki do tej pory udało mi się znaleźć w gąszczu alejek sklepów po 3 złote i im pokrewnych.

Plastikowe barachło – najdziwniejszy zestaw figurek w historii

Takich słów nie rzuca się na wiatr. Niemniej jestem przekonany, że nie widzieliście jeszcze na moim kanale czegoś równie dziwnego jak ten set. Na szczęście nie jestem jedyną osobą, która będzie miała traumę po wzięciu w ręce tego czegoś (dzięki Primusowi za rękawiczki). W tej walce towarzyszył będzie mi Ryba z Ryba Cosplay and Customs. Przekonajcie się jakie plastikowe barachło dla Was przygotowaliśmy!

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta prześmiewcza recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Wam się spodobał będzie mi miło jak okażecie to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziecie więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale. Korzystając z okazji dziękuję Wam za wsparcie i pierwszych 500 subskrypcji! W ciągu kilku tygodni przygotuję dla Was niespodziankę związaną z tym kamieniem milowym. Miejcie oczy szeroko otwarte!

Chcecie zobaczyć więcej barachła? Odnajdziecie je tutaj!

 

Reklama

Reklama