Zakon TF – obrady #2

Podobały Wam się ostatnie obrady pod hasłem zakon TF? Jeśli tak to czeka na Was niespodzianka. Wraz z Lemem i Rybą z Ryba Cosplay and Customs spotykamy się ponownie, aby obgadać najciekawsze wydarzenia ze świata Transformers. Jeśli chcesz posłuchać trzech dorosłych facetów gadających o dużych robotach, to jesteś we właściwym miejscu. Jak zwykle czeka na nas solidna porcja tematów dotyczących naszego hobby i mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić słuchając naszych opinii.

Zakon TF

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów.

Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Skoro wstęp mamy już za sobą, możemy Was wreszcie zaprosić na Drugie Obrady Zakonu TF:

Reklama

Reklama
Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) Nasze oczekiwania względem linii Power of The Primes
2) Jaką figurkę Transformers chcemy zobaczyć w klasie Tytan
3) Transformers Cyberverse czyli jak powinien wyglądać najnowszy serial z uniwersum Transformers

Jeśli jeszcze nie znasz Zakonu TF możesz obejrzeć nasz pierwszy podcast tutaj.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Reklama

Reklama