Zakon TF (czyli transformerowy podcast) – obrady #4

Czekacie na nowy podcast? W takim razie siadajcie przed komputerem i bierzcie się za oglądanie! Dziś będzie bardzo różnorodnie i mocno kontrowersyjnie. Zapraszamy!

Reklama

Reklama
Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Tym razem ponownie w nieco okrojonym składzie czyli Lemo i Gladky. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie w całości tematom okołotransformerowym i jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień.

Zakon TF PodcastTematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) Bumblebee: The movie czyli co zrobić, żeby film był dobrym widowiskiem dla fanów Transformers? Nasze przemyślenia i pomysły na fabułę.
2) Najlepszy rok w historii marki Transformers czyli który rok był najważniejszym dla rozwoju uniwersum wielkich robotów?
3) KO ok czy nie ok? Analiza rynku podróbek figurek Transformers, porównania z oficjalnymi wydaniami i nasze wnioski na ten temat

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Obrady 1

Zakon TF Obrady 2

Zakon TF Obrady 3

Zakon TF Minipodcast Świąteczny

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama