Zakon TF (czyli transformerowy podcast) – obrady #5

Gotowi na zimowy podcast? W takim razie zapraszamy do oglądania i słuchania! Dziś ogłaszamy oficjalny bunt przeciwko zimie i mrozowi, który towarzyszy nam za oknem. Z tego powodu postanowiliśmy prowadzić obrady zakonu z naszego prowizorycznego zimowego fortu. Zapraszamy!

Reklama

Reklama
Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Tym razem ponownie w nieco okrojonym składzie czyli Lemo i Gladky. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie w całości tematom okołotransformerowym i jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień.

Zakon TF PodcastTematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 1:34 Co to znaczy być kolekcjonerem? Czy bycie kolekcjonerem jest tożsame z posiadaniem kolekcji?
2) 25:20 Czy wielkie uniwersa filmowe mają sens? Wady i zalety szerokich uniwersów na przykładzie produkcji Marvela.
3) 42:10 Co sprawia, że przywiązujemy się do marki i zostajemy jej fanami? Czy jakaś nowa marka mogłaby obudzić w nas takie same emocje jak te, które znamy z dzieciństwa? jeśli tak to jakie cechy powinna posiadać?

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Obrady 1

Zakon TF Obrady 2

Zakon TF Obrady 3

Zakon TF Obrady 4

Zakon TF Minipodcast Świąteczny

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama