Zakon TF – Obrady Specjalne: Minipodcast Świąteczny

Święta coraz bliżej, więc jako Zakon TF – Lemo, Ryba z Ryba Cosplay and Customs i Ja (Gladky) postanowiliśmy przygotować dla Was Świąteczny Minipodcast. Tym razem będzie krócej, ale za to odpowiemy na chyba najważniejsze pytanie w historii fandomu Transformers! Koniecznie zobaczcie film do końca, żebyśmy mogli przekazać Wam też nasze świąteczne życzenia i tajną zapowiedź. Wszystkiego dowiecie się z filmu, więc nie ma co przedłużać – zapraszam do oglądania.

Zakon TF minipodcast Świąteczny

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Marvel czy DC. Spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów.

Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Skoro wstęp mamy już za sobą, możemy Was wreszcie zaprosić na specjalny Minipodcast Świąteczny:

Jeśli jeszcze nie znasz Zakonu TF możesz obejrzeć nasze poprzednie podcasty

Obrady zakonu TF #1

Obrady zakonu TF #2

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Reklama

Reklama