Opowieść Wigilijna Megatrona – Święta Bożego Narodzenia 2017

Święta trwają w najlepsze więc najwyższy czas żebyście dostali prezent także od nas! Wraz z Jaggną, Lemem i Rybą pracowaliśmy od dłuższego czasu nad filmem przygotowanym specjalnie dla Was i specjalnie z myślą o tegorocznych Świętach. Jakiś czas temu w jednym z moich filmów (w recenzji Fans Toys Grindera) pojawił się bohater znany jako Doctor Ratchet. Ponieważ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem pomyślałem, że może warto rozwinąć ten koncept. Dlatego tym razem polecieliśmy po bandzie i przygotowaliśmy cały film w takiej konwencji. I to nie byle jaki film! Czy jest ktoś kto nie spotkał się z historią znaną jako „Opowieść Wigilijna”?  A co jeśli bohaterem „Opowieści Wigilijnej” był nie kto inny jak sam lider Decepticonów – Megatron? Właśnie na to pytanie odpowiada nasz Świąteczny prezent. Zasiądźcie przed ekranem, nalejcie sobie ciepłej herbaty i włączcie film. Przed Wami jedyna i niepowtarzalna:

Reklama

Reklama
Opowieść Wigilijna Megatrona

W tym miejscu dziękuję Lemowi i Rybie, którzy użyczyli swoich głosów na potrzeby filmu. Nie mógł on też powstać bez pomocy mojej żony, która wraz ze mną napisała scenariusz i także użyczyła swojego głosu kilku postaciom. Tytułowa grafika to również jej dzieło. Jeszcze raz dzięki za Waszą pomoc! Bez niej ten materiał nigdy by nie powstał!

A korzystając z okazji, że mam już Waszą uwagę, pragnę złożyć Wam w imieniu całej redakcji Maniacyfigurek.pl najserdeczniejsze życzenia: nieustającego zdrowia, codziennego ciepła rodzinnej atmosfery, grona dobrych przyjaciół, jak najwięcej czasu dla siebie i kolejnych kolekcjonerskich sukcesów. Niech przyszły rok będzie jeszcze lepszy i przyniesie Wam same sukcesy. Mam też nadzieję, że w tym morzu szczęścia i radości nie zapomnicie o nas i co jakiś czas zajrzycie na kanał i stronę Maniaków!

Opowieść Wigilijna Megatrona

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od zespołu Maniacyfigurek.pl!

Spodobał Ci się film? Zostaw łapkę w górę i zasubskrybuj mój kanał. Znajdziesz na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Reklama

Reklama