Dziel się kolekcją figurek z innymi

Jakiś czas temu zaproponowaliśmy Wam podrzucenie nam zdjęć kolekcji, aby pokazać je osobom lubiącym nasz fanpejdż lub użytkowników strony – jednym słowem: ManiakomFigurek! Odzew był spory, zdjęć multum, a pewnie sporo osób chętnie dorzuciłoby kolejne :-).

Wychodzimy na przeciw i oferujemy możliwość wrzucania zdjęć swojej kolekcji, Aby to zrobić należy założyć konto, a następnie wrzucać treść i zdjęcia przez wypełnienie prostego formularza. Tym samym wraz z nami pokażecie jak rośnie kolekcja! Oczywiście wszystko za free, wystarczy trzymać się prostych zasad, które opisane są niżej. Zatem nim wrzucisz zdjęcia pierwszy raz, zapoznaj się z nimi. A potem:

Zasady

Reklama

Reklama
Założenia są proste:

Reklama

Załóż konto:

[wppb-register role=”Kolekcjoner”]

Zaloguj się

[wppb-login]

Reklama

Reklama
Wypełnij formularz:

  • Każdorazowe wypełnienie formularza przeobraża się we wpis.
  • Wpis wędruje do moderatora, który go sprawdza i ewentualnie poprawia.
  • Następnie wpis trafia do zbiorczej kategorii z kolekcjami LUB do dedykowanej kategorii dla danego użytkownika (jeśli mailowo poprosi jej stworzenie, a następnie wybierze ją z listy).
Reklama

Reklama
Wymogi do wpisu?

Tytuł. Wpis musi się jakoś nazywać, więc warto wrzucić zdanie z 5-7 słów. Nie masz weny? Popatrz jak piszą inni.

Tekst. Wprawdzie obrazek mówi czasem więcej niż 1 000 słów, ale warto napisać parę zdań o swojej kolekcji, np.: co zbierasz, jak długo, jakie masz plany, jak się to zaczęło. Przy aktualizacjach coś więcej o figurce/kach.

Zdjęcia. Bodaj najważniejszy element :). Umawiamy się na nie więcej niż 15 na jeden wpis. O ile przy prezentacji całości kolekcji taka ilość ma sens, przy dojściu 2-3 figurek chyba nie ma sensu trzaskać takiej ilości. Ze względu na miejsce na serwerze, a także spory % odwiedzin z telefonów i tabletów, puszczamy zdjęcia o wadze max 200 kb każde. Wrzuceni większych niż 1 000 px mija się z celem – i tak dopasują się do ekranu.

Chcąc przeplatać tekst ze zdjęciami, niech w treści wrzuci tekst + info (tutaj obrazek XYZ.jpg). Niestety, wtyczka nie pozwala na tworzenie takich wpisów z tego poziomu dostępu, CHYBA że ktoś ma fotki na zewnętrznym serwerze – wtedy można podlinkować (jeśli jednak zdjęcia z tego zewnętrznego serwera znikną, nie będzie ich również u nas).

Gdyby coś było niejasne, macie pytanie lub sugestie – walcie w komentarzu lub na admin@maniacyfigurek.pl

Wtyczka do wrzucania wpisu

[user-submitted-posts]

Reklama

Reklama