Zakon TF – obrady #1

Od dłuższego czasu odczuwałem, że czegoś brakuje w naszym polskim fandomie Transformers. Po kilku rozmowach okazało się, że ten brak był odczuwany nie tylko przeze mnie. Dlatego wraz z Lemem i Rybą z Ryba Cosplay and Customs założyliśmy Zakon TF i postanowiliśmy coś z tym zrobić. Właśnie tak narodził się pomysł na pierwsze obrady Zakonu, które możecie obejrzeć w dzisiejszym filmie.

Zakon TF

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym będziemy poruszać liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostaną Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Marvel czy DC. Co jakiś czas będziemy spotykać się i omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów.

Jak często będziemy obradować? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Skoro wstęp mamy już za sobą, możemy Was wreszcie zaprosić na Pierwsze Obrady Zakonu TF:

 

Reklama

Reklama
Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) Najgorsza figurka Transformers w historii
2) Transformers 6 – nasze pomysły jak naprawić filmowe uniwersum
3) Następna figurka z serii Transformers Masterpiece, czyli nasze kolekcjonerskie marzenia w ramach tej linii

 

Autorem loga Zakon TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Ci się podoba, to wiesz komu pogratulować 🙂

Jeśli przyjemnie Ci się nas słuchało to zostaw łapkę w górę i zasubskrybuj kanał. Znajdziesz na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę Cię tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Reklama

Reklama