Zakon TF (podcast) – obrady #3

Gotowi na kolejny podcast? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Dziś w nieco okrojonym składzie czyli Lemo i Gladky. Na pocieszenie mamy dla Was bardzo różnorodne tematy, także spoza uniwersum Transformers!

Zakon TFTematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) Jaki nowy gimmick powinien pojawić się w figurkach?
2) Gwiezdne Wojny Epizod VIII – Ostatni Jedi – Co myślimy o najnowszym filmie z uniwersum Star Wars? – Spoilery.
3) Pytanie od widzów – TEJT12: Co myślimy o wydanych do tej pory grach Transformers i w jakie gry chcielibyśmy zagrać w przyszłości?

 

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Obrady 1

Zakon TF Obrady 2

Zakon TF Minipodcast Świąteczny

 

Czym jest Zakon TF i jego obrady?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Jak zwykle zapraszamy Was do dyskusji na poruszone przez nas tematy w komentarzach do tego filmu, chętnie wysłuchamy także Waszych typów. Jeśli masz pomysł na temat, o którym powinniśmy porozmawiać przy okazji kolejnych podcastów, napisz go w komentarzu. Chętnie obgadamy najciekawsze z Waszych propozycji!

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂 Jeśli przyjemnie Ci się nas słuchało to zostaw łapkę w górę i zasubskrybuj kanał, żeby pozostawać na bieżąco z nowymi filmami. Zajrzyj też na maniacyfigurek.pl

Reklama

Reklama