Ostateczne wyniki dogrywki w konkursie

Zabawia dobiegła końca i znamy ostateczne wyniki głosowania. Tym samym również i autorów dwóch prac, które zostały wskazane przez Was jako najciekawsze. Szczęśliwe numerki to 7 oraz 11. Bardzo blisko zwycięstwa był również numer 13. Poniżej zrzut ekranu z wynikami wszystkich osób, a także link do wszystkich prac.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi oraz Wojtkowi. Prośba o kontakt z kontakt@czasnakomiks.pl, aby zostawić u nich swoje dane adresowe do wysyłki figurki. Nie ukrywamy, że liczymy na podesłanie choćby jednej fotki, jak wygrana prezentuje się na półce :). Przy tej okazji chcemy zaznaczyć, że żadna z obu redakcji nie pokrywa kosztów zniszczeń wywołanych przez Hulka :). Ten typ tak ma ;)!

wyniki spider-man w mcu

Tytułem podsumowania. Był to nasz pierwszy, ale na pewno NIE ostatni konkurs z nagrodami :). Nadesłane przez Was prace były ciekawe i według nas część z nich scenarzyści z Marvel Studios mogliby spokojnie zaadaptować do Kinowego Uniwersum Marvela :).

Skoro już wywołałem temat konkursu, następny będzie najpewniej związany z G.I. Joe, a do wygrania coś unikatowego :). Jego zręby się tworzą, odwiedzajcie nas.

Osobne i specjalne podziękowania kierujemy dla chłopaków z Czas Na Komiks, z którymi wspólnie zorganizowaliśmy ów konkurs. Jeśli ktoś z Was szuka ciekawej i oryginalnej strony do czerpania wiedzy o komiksach i świecie z nimi związanych – lepszego miejsca w Polsce jeszcze nie zidentyfikowaliśmy :).

Reklama

Reklama