Transformers Tiny Turbo Changers – Seria 4 – Recenzja

Transformers Tiny Turbo Changers Vol 3

Tiny Turbo Changers

Jakiś czas temu pokazywałem Wam pierwsze modele, które zostały wydane w ramach saszetkowej linii Tiny Turbo Changers. Linia ta yła pierwotnie powiązana z filmem Transformers – Ostatni Rycerz.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Dzięki uprzejmości Hasbro Polska w moje ręce wpadło kilka sztuk saszetek z Tiny Turbo Changerami. A że ostało mi się parę modeli z filmu Bumblebee, pomyślałem że pokażę je Wam pomiędzy większymi materiałami. Zapraszam do oglądania!

Seria Tiny Turbo Changers to fajna ciekawostka dla fanów Transformerów – Zarówno tych starszych, którzy ostrzą sobie zęby pomiędzy większymi wydaniami, jak i tych młodszych, którzy przekonali rodziców do zakupu saszetki podczas weekendowych zakupów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat pierwszej fali, jej reprezentantów odnajdziecie w filmach poniżej:

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama