Zaproszenie na Pyrkon 2018 – Plan imprezy (Jon Bailey, Zakon TF, Kolekcja Figurek Max, Printformers, Konkurs TF i inne)

Pyrkon 2018 – Maniacyfigurek.pl

Tegoroczna edycja poznańskich targów fantastyki – Pyrkon 2018 już lada moment, więc postanowiliśmy przygotować dla Was zapowiedź tego, czego możecie spodziewać się na naszym stoisku. Podczas imprezy będziemy mieli dla Was całą masę atrakcji, więc zdecydowanie warto nas odwiedzić!

Jesteśmy na miejscu przez całą imprezę od 18 do 20 maja, a nasze stoisko odnajdziecie w hali numer 8, naprzeciwko rozbitego Tie Fightera.

W tym roku, dzięki współpracy z Hasbro Polska po raz pierwszy przygotujemy dla Was Oficjalny Meetpoint Transformers, czyli miejsce w którym wszyscy fani dużych robotów będą mogli spotkać się, żeby pogadać o swoim hobby i wymienić się doświadczeniami.

To jednak nie wszystko. Nasz Meetpoint to znakomita okazja, żeby posłuchać ciekawych ludzi i wziąć udział w licznych grach oraz zabawach, dlatego poniżej prezentujemy Wam najjaśniejsze punkty tegorocznego programu.

Reklama

Reklama
Piątek

Kolekcja figurek MAX

W Piątek o 19.00 czeka Was spotkanie z jednym z najzdolniejszych fotografów figurek w kraju i zwycięzcą konkursu Toy Outsiders – Mariuszem Stempniem, prowadzącym fanpage Kolekcja Figurek – Max. Opowie on o swoich doświadczeniach i podzieli się wskazówkami ze wszystkimi, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z fotografowaniem figurek.

Kolekcja Figurek Max Pyrkon 2018

Sobota

Konkurs wiedzy o Transformerach

W Sobotę czeka na Was cały szereg atrakcji. O 14.00 rozpoczniemy konkurs z wiedzy o Transformerach dla najmłodszych fanów marki. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, więc jest o co walczyć!

 

Spotkanie z Jonem Bailey’em

w Sobotę o 16.00 odwiedzi nas gość honorowy tegorocznego stoiska Maniacyfigurek.pl. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wywiad i spotkanie z Jonem Bailey’em, czyli posiadaczem legendarnego epickiego głosu, który znacie z serii Honest Trailers!!

Porozmawiamy o jego roli Optimusa Prime’a w serialu Transformers: Combiner Wars, jego recenzenckim dorobku (Prime Reviews i Ravage Insult) oraz będziemy mieli okazję poznać go od mało znanej strony fana Transformerów! Jon jest pierwszym aktorem dubbingowym, który spotka się z polskim fandomem Transformers, więc pokażmy mu, że Polacy nie gęsi i swoje Transformery mają!

Zakon TF Podcast na żywo

Drugi dzień Pyrkonu zakończymy Obradami zakonu TF na żywo! Odbędą się one w Sobotę o 18.00. Chcecie posłuchać jak Lemo, Ryba i Gladky zaciekle walczą na argumenty podczas kolejnego podcastu (a wszystko dzieje się na żywo, w naszym studiu)? W takim razie nie możecie przegapić tej szansy! Jeśli nie znacie Zakonu TF to macie idealną okazję, żeby nadrobić zaległości przed imprezą!

Niedziela

Druk 3d a kolekcjonerstwo Figurek – Printformers – Monologi o Robotach

Lubicie figurki i nowe technologie? W takim razie zachęcamy Was do zajrzenia na stoisko w Niedzielę o 12.00 na spotkanie z Marcinem z kanału Monologi o Robotach. Marcin opowie o projektowaniu i tworzeniu za pomocą druku 3d akcesoriów, ulepszeń, a nawet całych figurek – z dużym naciskiem na Transformery! Chcecie dowiedzieć się czegoś na temat projektowania i zobaczyć tego typu ulepszenia na żywo? W takim razie wpadajcie do nas w Niedzielę.

Oprócz powyższych punktów programu będziemy mieli dla Was całą masę innych atrakcji, zabaw i konkursów, więc zdecydowanie warto do nas regularnie zaglądać w czasie imprezy.

Wystawa figurek

W tym roku wywalczyliśmy całą masę przestrzeni do zagospodarowania figurkami, więc jedziemy na bogato! Przez cały Pyrkon 2018 będziecie mieli możliwość obejrzenia największej wystawy figurek, jaką do tej pory przygotowaliśmy!

Reklama

Reklama
Czekają na Was m.in.:

Transformery,

G.I.Joe,

Marvel,

Gwiezdne Wojny,

Dragon Ball,

Predator

oraz jedyna w swoim rodzaju Rękawica Nieskończoności!

Zobaczycie najnowsze i najstarsze wydania, porównania pomiędzy modelami, ewolucje bohaterów, unikatowe customy (w tym aż dwie customowe premiery od Gladky’ego), największe figurki Transformerów – ogromnych tytanów, a oprócz tego szczegółowe dioramy i liczne pojazdy z uniwersum G.I.Joe oraz prezentacje nowości od Hasbro. Wszystko w jednym miejscu – na stoisku Maniacyfigurek.pl!

Chcecie zobaczyć jak wyglądały nasze wcześniejsze wystawy? Nic prostszego!

Pyrkon 2016

Pyrkon 2017

Warsaw Comic Con 2017

Pamiętajcie, 18-20 Maja – Pyrkon 2018, Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala 8. Zapraszamy!

ManiacyFigurek Forum o zabawkach Transformers, G.I. Joe, Marvel, DC Comics

Reklama

Reklama