Zakon w czasach zarazy – Zakon TF Podcast specjalny

Zakon w czasach zarazy

Zakon TF Zakon w czasach zarazy

Ponieważ Corona szerzy się na lewo i prawo, postanowiliśmy jakoś umilić Wam czas spędzony w kwarantannie. Z pomocą przychodzi nasz najnowszy podcast i pierwsza transmisja na odległość. Mamy nadzieję, że taka forma się Wam spodoba. A żeby było z kim pogadać, tym razem obradujemy w rozszerzonym składzie:

Gladky, Lemo, Demo i Toras, którego customy możecie znać z jego Facebookowego Fanpage’a:

https://www.facebook.com/torasworkshop/

koniecznie zajrzyjcie na jego strony i zostawcie like’a

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 01:05 – Co kolekcjonerzy i fani figurek mogą robić w czasie kwarantanny? Jak wykorzystać go do rozwijania swojego hobby?

2) 22:15 – Nasze opinie na temat nadchodzących wydań Transformers – oficjalnych i third party

3) 54:08 – Netflix Transformers War For Cybertron – Nasze oczekiwania wobec serialu.

 

Reklama

Reklama
Czym jest Zakon TF – Podcast?

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpili nasi fandomowi koledzy Demo i Torasek. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Jakie zagadnienia poruszamy na Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

 

Reklama

Reklama