Czy powinniśmy krytykować Hasbro Polska? – Zakon TF Podcast

Ponieważ ostatnio tak świetnie poruszyliśmy naszą wrażliwą stronę, stwierdziliśmy że jesteśmy już całkowicie uduchowieni i nie potrzebujemy więcej wrażliwości w naszym życiu. W związku z tym Podcast może wrócić do swojej pierwotnej formy, w której trzech dziadów – Lemo, Ryba i Gladky gadają o totalnych pierdołach. Witajcie z powrotem!

Reklama

Reklama
Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie bardzo różnorodnym tematom i jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień.

Zakon TF Podcast

Obrady zakonu TF – Podcast 8

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 0:45 – wstęp i świetne figurki Lema
2) 2:15 – Mój największy kolekcjonerski zawód
3) 2:43 – Najlepszy motyw muzyczny w historii Transformerów.
4) 37:07 – Czy zarzuty fandomu wobec Hasbro Polska są słuszne?

Pamiętajcie też, że jeszcze przez trzy dni możecie wziąć udział w naszym konkursie i wygrać fajne figurki. Więcej informacji poniżej:

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast 1

Zakon TF Podcast 2

Zakon TF Podcast 3

Zakon TF Podcast 4

Zakon TF Podcast 5

Zakon TF Podcast 6

Zakon TF Minipodcast Świąteczny

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama