Zakon TF – „Gotuj z Zakonem” (Jubileuszowy odcinek specjalny)

Drodzy Maniacy i Maniaczki. Mamy przyjemność zaprosić Was na Jubileuszowy specjalny odcinek obrad Zakonu TF!

Niedawno minął rok od debiutu naszej małej, fanowskiej inicjatywy czyli premiery pierwszego podcastu na naszej stronie. Przez ten czas przygotowaliśmy dla Was aż piętnaście filmów stworzonych pod szyldem Zakonu TF. Dyskutowaliśmy w nich na niezliczone tematy z pogranicza świata geeków, z dużym naciskiem na markę Transformers. Wiele z naszych rozmów było zainspirowanych przez Wasze pytania i nieustające wsparcie.

Korzystając z tej okazji, bardzo dziękujemy Wam za dotychczasowe wspieranie podcastu przez oglądanie naszych filmów, dyskusje i ciekawe argumenty w komentarzach. Liczymy, że wciąż będziecie odczuwali przyjemność z oglądania naszych wygłupów i dostarczycie nam masę kolejnych świetnych pomysłów na tematy.

gotuj z zakonem miniatura

Pierwsza rocznica to świetna okoliczność, żeby zrobić coś nowego i szalonego. Dlatego dziś sięgamy w najbardziej niezbadane zakątki fandomu, żeby pomóc Wam nie umrzeć z głodu przy zabaw… yyy… testowaniu Waszych najnowszych figurek. Zapraszamy Was na specjalny, jubileuszowy film, a zarazem pierwszy (i jak na razie raczej jedyny :p) odcinek naszego najnowszego cyklu!

Gotuj z Zakonem

Już od jakiegoś czasu śmialiśmy się, że w fandomie było już chyba wszystko i brakowało już tylko programu kulinarnego. Dlatego postanowiliśmy wypełnić tę niekwestionowaną potrzebę i stąd narodził się pomysł na „Gotuj z Zakonem”! Dziś pokażemy Wam jak przygotować tradycyjną, zakonną potrawę. Wszystko szybko, łatwo i zdrowo! Zapraszamy!

Reklama

Reklama
Nie jesteście fanami gotowania? Nic straconego!

Nasz jubileuszowy odcinek to także znakomita okazja, żeby porozmawiać o tym jak powstają obrady Zakonu TF. Jeżeli kiedykolwiek Was to ciekawiło, to wreszcie macie okazję poznać prawdę!

Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky.

Zakon TF Podcast

Jeżeli interesują Cię nasze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Autorką tytułowej karty „Gotuj z Zakonem” jest Agnieszka. Jeśli podobają się Wam te grafiki, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama