Z kamerą wśród kolekcjonerów – Kolekcja #1 – Lemo

Dziś mam dla Was pierwszy odcinek nowego cyklu filmów, zatytułowanego „Z kamerą wśród kolekcjonerów”! W założeniu ma on polegać na odwiedzaniu z kamerą i prowadzeniu krótkiego wywiadu z kolekcjonerami figurek lub wszelkiej maści geekowskich gadżetów, czyli krótko mówiąc z Wami!

Z kamerą wśród kolekcjonerów

Reklama

Reklama
Z kamerą wśród kolekcjonerów

Chcę przybliżyć fandomowi Wasze sylwetki i dać Wam szansę na opowiedzenie o swoich kolekcjach. Na zarażenie innych swoją pasją i pokazanie się od strony, od innej strony niż na co dzień. Co zbieracie? Dlaczego akurat to? Od czego zaczęliście swoją przygodę w kolekcjonerstwie i do czego zmierzacie? Te i wiele innych pytań znajdą swoje odpowiedzi właśnie w ramach niniejszego cyklu. Każdy odcinek dotyczy jednego kolekcjonera i pozwala poznać go nieco lepiej niż w codziennym internetowym kontakcie, jak również pokazać się osobom, które nie miały okazji dobrze przedstawić się fandomowi. Jestem w tym miejscu bardzo wdzięczny Lemowi, że zgodził się wystąpić w pilotażowym filmie. Mam nadzieję, że historia jego modeli Was zainteresuje i będziecie wyczekiwać kolejnych odcinków i wirtualnej podróży wśród zbiorów innych kolekcjonerów.

Podobnie jak przy innych cyklach, które wprowadziłem do tej pory bardzo zależy mi na Waszych opiniach. Krótko mówiąc chciałbym wiedzieć czy takie materiały w ogóle Was interesują i czy chcielibyście częściej oglądać co ciekawego można znaleźć u innych fanów figurek i nie tylko. „Z kamerą wśród kolekcjonerów” potrzebuje dla istnienia Waszego wsparcia, bo tak naprawdę to od Waszego wkładu zależy jak częste i jak atrakcyjne będą kolejne odcinki. Dajcie mi znać czy podoba się Wam taka forma i czy chcielibyście zaprezentować swoje zbiory w jednym z przyszłych epizodów. Jeśli tak dajcie mi znać, a przy najbliższej okazji odwiedzę Was z kamerą i pogadamy na temat Waszego hobby.

Jeśli film Wam się spodobał będzie mi miło jak okażecie to klikając łapkę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Na koniec chcę jeszcze publicznie podziękować mojej żonie Agnieszce, która wymyśliła i zaprojektowała logo dla serii i miniaturę filmu. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zachwycony 🙂

Reklama

Reklama