Z kamerą wśród kolekcjonerów – Kolekcja #5 Vintage + Paladyn

Witajcie w kolejnym odcinku z cyklu „Z kamerą wśród kolekcjonerów”! Serii tworzonej przez Was i dla Was! W każdym odcinku odwiedzamy z kamerą jednego z kolekcjonerów i prawdziwych entuzjastów zbierania wszelkiej maści ciekawostek o zabarwieniu geekowskim. Przy okazji tej wizyty przyglądamy się uważnie zgromadzonym w pocie czoła zbiorom. Przeprowadzamy też krótki wywiad, który pozwoli lepiej poznać bohatera epizodu.

Z kamerą wśród kolekcjonerów Ryba Mad Yellow

 

Dzisiejszy odcinek to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów hi-endowych figurek, ponieważ po raz pierwszy w historii cyklu zanurzymy się w bogactwie linii Hot Toys i statuetek od Sideshow, których dumnym właścicielem jest Vintage. A jeśli wciąż Wam mało emocji, to czeka Was jeszcze spotkanie z kolekcją jego chrześniaka – Paladyna, który przy takim ojcu chrzestnym oczywiście również złapał figurkowego bakcyla w postaci Lego Star Wars. Zapraszamy do oglądania!

Reklama

Reklama
Kolekcja #5 – Vintage + Paladyn

Jakie Modele odnajdziecie w kolekcji Vintage’a? Które z nich są jego ulubionymi, a o których marzy? Co w najbliższej przyszłości zawita w jego kolekcji? Jak zrodził się kolekcjonerski bakcyl Paladyna i co odnajdziecie na jego półkach? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego filmu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – zapraszamy do oglądania!

Korzystając z okazji pozdrawiam Marka Mareckiego. Jego podwójny kolekcjonerski strzał przy okazji ostatniego odcinka bliźniaczej dla „Z kamerą wśród kolekcjonerów” pisanej serii – „z wizytą u…” pokazał inny zgrany duet :). Przekonajcie się sami.

Jak zwykle bardzo zależy mi na Waszych opiniach na temat filmu i całego cyklu. Czy chcielibyście częściej oglądać co ciekawego można znaleźć u innych fanów figurek i nie tylko? „Z kamerą wśród kolekcjonerów” potrzebuje dla istnienia Waszego wsparcia, bo tak naprawdę to od Waszego wkładu zależy jak częste i jak atrakcyjne będą kolejne odcinki. Dajcie mi znać jeśli chcielibyście zaprezentować swoje zbiory w jednym z przyszłych epizodów. Napisz do mnie, a może kolejny odcinek będzie poświęcony właśnie Tobie i Twojej kolekcji.

Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Jeżeli ominęły Cię wcześniejsze odcinki z serii „Z kamerą wśród kolekcjonerów” odnajdziesz je tutaj:

#1 – Lemo

 #2 – Ryba

 #3 – Monologi o Robotach

#4 – Kolekcja Figurek MAX

Reklama

Reklama