Z kamerą wśród kolekcjonerów – Kolekcja #2 – Ryba

Witajcie w kolejnym odcinku z cyklu „Z kamerą wśród kolekcjonerów”. Serii tworzonej przez Was i dla Was! W każdym odcinku odwiedzamy z kamerą jednego z kolekcjonerów i prawdziwych entuzjastów zbierania wszelkiej maści ciekawostek o zabarwieniu geekowskim. Przy okazji tej wizyty przyglądamy się zgromadzonym w pocie czoła zbiorom i robimy krótki wywiad, który pozwoli lepiej poznać bohatera epizodu. W tym tygodniu będzie nim Ryba.

Z kamerą wśród kolekcjonerów Ryba

Reklama

Reklama
Z kamerą wśród kolekcjonerów

Kolekcjonerska jaskinia Ryby. To prawdziwy raj dla fanów Transformers, zwłaszcza tych którzy uwielbiają Optimusa. Ryba posiada chyba największą kolekcję jego figurek w Polsce i jest to coś co zdecydowanie warto zobaczyć! Oprócz dowódcy Autobotów, na półkach znajdziecie także przekrój niemal każdej linii Transformers jaka do tej pory wyszła – zaczynając od pierwszej generacji, a kończąc na RID i Ostatnim Rycerzu.

Poza przepastną kolekcją Transformerów, Ryba może także pochwalić się niezliczonymi figurkami Iron Mana. Jest tu nawet zbroja w skali 1:1. Poza głównymi nurtami czekają na Was także pomniejsze zbiory, poświęcone takim markom jak Power Rangers czy Gears of War oraz wiele innych. W trakcie naszej wycieczki po zbiorach Ryby dowiecie się również od czego zaczęła się jego pasja, jakie ma plany na przyszłość, a także jaka jest najgorsza figurka w jego kolekcji. Poznacie też liczne customy, jakie Ryba do tej pory upichcił w swoim warsztacie. Więcej na temat samych jego dowiecie się zaglądając na fanpage Ryby na Facebooku do czego zdecydowanie zachęcam. To jak? Zainteresowani?

W takim razie zapraszam na film!

Kolekcja #2 – Ryba

Podobnie jak przy innych cyklach, które wprowadziłem do tej pory bardzo zależy mi na Waszych opiniach. Krótko mówiąc chciałbym wiedzieć czy takie materiały w ogóle Was interesują i czy chcielibyście częściej oglądać co ciekawego można znaleźć u innych fanów figurek i nie tylko. „Z kamerą wśród kolekcjonerów” potrzebuje dla istnienia Waszego wsparcia, bo tak naprawdę to od Waszego wkładu zależy jak częste i jak atrakcyjne będą kolejne odcinki. Dajcie mi znać czy podoba się Wam taka forma i czy chcielibyście zaprezentować swoje zbiory w jednym z przyszłych epizodów. Jeśli tak napiszcie do mnie, a przy najbliższej okazji odwiedzę Was z kamerą i pogadamy na temat Waszego hobby.

Jeśli film Wam się spodobał będzie mi miło jak okażecie to klikając łapkę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Jeżeli ominęliście pierwszy odcinek z serii „Z kamerą wśród kolekcjonerów” odnajdziecie go tutaj.

Reklama

Reklama