Wyniki Konkursu Transformers Bumblebee

Wyniki Konkursu Transformers Bumblebee

Jakiś czas temu pokazywałem Wam zestaw książek towarzyszących premierze najnowszego filmu Transformers – Bumblebee. Dzięki życzliwości Hasbro Polska mogliśmy wspólnie przekonać się ile są warte.

Studio Series Hasbro

Żeby jednak nieco osłodzić Wam recenzję, dostałem kilka sztuk więcej. W związku z tym mieliście okazję zgarnąć dwa zestawy w konkursie na moim kanale i kolejny na grupie Transformers Polska na Facebooku. Więcej na jego temat mogliście dowiedzieć się tutaj.

Książki Transformers Bumblebee

W skład zestawów, które mogliście wygrać wchodziły cztery zeszyty:

  • Transformers Bumblebee Komiks
  • Transformers Bumblebee Powieść Filmowa
  • Wielka Księga Transformers Bumblebee
  • Transformers Bumblebee Wielka Księga Zadań

Pierwsze dwa zestawy czekały na Was na moim kanale. Chcecie przekonać się kto wygrał? W takim razie zapraszam do oglądania!

Trzeci zestaw można było wygrać biorąc udział w specjalnej edycji Photo Weekendu, poświęconej postaci Bumblebee. Zwycięskie zdjęcie autorstwa Sierżanta Kupa możecie zobaczyć poniżej:

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat nagród? Zapraszam do obejrzenia ich recenzji!

Reklama

Reklama
Gratulujemy zwycięzcom!

Zachęcam Was też do dalszego śledzenia kanału i Maniaków. Co jakiś czas możecie się spodziewać takich niespodzianek z naszej strony :).

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej paczki! Na kanale odnajdziecie już pierwsze recenzje figurkowych nowości, które trafiły na nasz rynek w związku z premierą najnowszej serii Transformers – Siege, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten film sprawił Wam sporo radości. Jeśli Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama