Wyniki konkursu na 500+ subskrypcji i rozdanie nagród

Rozwiązanie konkursu na 500+ subskrypcji

Jakiś miesiąc temu przygotowałem dla Was konkurs z nagrodami. Jak to wyglądało możecie przekonać się tutaj.

Pora zakończyć trwające całą wieczność czekanie na wyniki.

Przy okazji recenzji Studio Series Grimlocla zachęcałem Was do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy komentarz pod moim filmem. Konkurs został przeprowadzony w związku z osiągnięciem 500 subskrypcji na moim kanale, co jest dla mnie małym ale bardzo satysfakcjonującym osiągnięciem. Od tamtej pory urośliśmy w siłę o kolejnych 60 osób, a liczę, że w przyszłości będzie nas jeszcze więcej! Starczy tych wstępów, pora poznać wyniki konkursu i przekonać się kto został jego zwycięzcą!

Zanim przejdę do wyników, chcę Wam bardzo podziękować za wszystkie miłe słowa, które napisaliście w swoich komentarzach. W takich chwilach wiem, że warto prowadzić kanał, bo są widzowie, którzy zawsze chętnie posłuchają mojego bajdurzenia. Gdybym mógł, uhonorowałbym każdą z osób, która wzięła udział w zabawie, ale niestety nie mam takiej możliwości. Jeżeli jednak ktoś z Was wpadnie na któryś z naszych Transformerowych zlotów, z przyjemnością przybiję z taką osobą piątkę i udzielę oficjalnego uścisku dłoni prezesa :).

Ponieważ dostarczyliście mi masę świetnych komentarzy, postanowiłem poszerzyć pulę nagród o kolejną nagrodę-niespodziankę i tym sposobem wybrałem wraz z pomocą mojej małżonki aż troje zwycięzców. Chcecie ich poznać? zapraszam do oglądania!

Reklama

Reklama
Wyniki konkursu

Gratuluję zwycięzcom i wszystkim, którzy poświęcili kilka minut na napisanie komentarza! Liczę, że w kolejnych konkursach dopisze nam jeszcze większa frekwencja. Mam też nadzieję, że udział w konkursie dał Wam równie dużo frajdy, co mnie czytanie Waszych komentarzy.

Drodzy zwycięzcy – Prześlijcie mi swojego nicka i dane do wysyłki na adres konkurs.gladky@gmail.com . Dzięki temu będę mógł przekazać Wam zdobyte w pocie czoła fanty 🙂

Bardzo dziękuję Hasbro Polska za ufundowanie nagród w konkursie i po cichu liczę, że będę mógł w przyszłości liczyć na podobne inicjatywy ;).

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale. Niedawno stuknęło nam na Maniakach 1000 polubień profilu na Facebooku, więc pewnie za jakiś czas możecie spodziewać się jakiegoś konkursu także z tej okazji.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama