Warsaw Comic Con 2017 – Transformers by Hasbro & Maniacyfigurek.pl

Warsaw Comic Con 2017 – Nasze stoisko

4k-e1484170286942Kilka dni temu wróciliśmy z pierwszej edycji Warsaw Comic Con, który odbył się w Nadarzynie. Na imprezie pojawiliśmy się dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Hasbro Polska, które postanowiło z naszą pomocą przypomnieć Wam o bogatej historii Transformerów.

Przy okazji mogliście przekonać się jak wyglądają najnowsze figurki i wykorzystać te cztery dni na rozmowę z naszą redakcją. Główna relacja z imprezy powinna pojawić się w ciągu kilku dni. Jednak żeby nie pozostawiać Was zbyt długo w oczekiwaniu, postanowiliśmy przygotować solidną relację z naszego stoiska na Warsaw Comic Con.

Reklama

Reklama
Wideorelacja

Ponieważ wiemy, że nie wszyscy lubią przewijać ściany zdjęć i tekstu, wyszliśmy Wam na przeciw i przygotowaliśmy małą prezentację filmową.

Fotorelacja

Jeżeli jednak film to dla Was za mało, zapraszamy do galerii zdjęć z naszego stoiska, wykonanych dla nas przez AP Gładkowscy Fotografia.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (49)Jak wspomniałem wcześniej stoisko powstało we współpracy z Hasbro Polska i dzięki ogromnemu wsparciu zarówno ze strony Andrzeja jak i Roberta, których w tym miejscu serdecznie pozdrawiam.

Wejście

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (48) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (35)Panel ponad wejściem na nasze stoisko ozdabiały grafiki z filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”, przygotowane specjalnie dla potrzeb Warsaw Comic Con. Odwiedzających witały także standy Bumblebee i Optimusa.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (43) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (47)Fotorelacja Comic Con mini maniacy (44)Po drugiej stronie czekał na Was ogromny stand Optimusa, który był zdecydowanie największym transformerem, z jakim do tej pory mierzyła się nasza ekipa. I wbrew pozorom miał dużo więcej części niż się wydaje. Zabawa z tym ogromnym kawałkiem kartonu zajęła nam pół dnia i nabraliśmy sporego szacunku do osób, które na co dzień montują takie standy w kinach.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (30)Wewnątrz stoiska czekał na Was także pokaźny Bumblebee, z którym mogliście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Reklama

Reklama
Atrakcje

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (38) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (36)W środku mieliśmy dla Was całą masę atrakcji. Ponieważ motywem przewodnim stoiska były historia i dziedzictwo Transformerów, we wnętrzu znalazły się liczne grafiki nawiązujące zarówno do nowego filmu jak i oryginalnego serialu i linii Generations.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (24)Nasi goście mogli na własnej skórze doświadczyć jak Transformery zmieniały się przez lata. Każdy segment opowiadał inny wycinek z historii naszych ulubionych wielkich robotów. Oczywiście zaczęliśmy od pierwszych dwóch generacji.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (23)Nie mogliśmy też powstrzymać się przed małym ukłonem w stronę pierwszego pełnometrażowego filmu z uniwersum Transformers – Transformers: The Movie.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (22) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (21) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (20)Kolejną gablotę okupowały Transformery z okresu Kosmicznych Wojen (Beast Wars). Co ciekawe mogliście w niej odnaleźć zarówno oryginalne modele jak również ich późniejsze reinterpretacje z okresu Generations. Udało się nam zmieścić w niej nawet Masterpiece Optimusa Primala. Ciekawe ile osób go poznało 🙂

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (19) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (18)W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć lubianej przez fanów Trylogii Unicrona – stąd pojawiło się kilku przedstawicieli Armady, Energonu i Cybertronu.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (10) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (9)Lubisz pierwszą generację, ale nie jesteś fanem tego jak zestarzały się oryginalne zabawki? W takim razie na pewno spodobają Ci się ich odświeżone wersje wydawane w ramach szeroko pojętej klasyki.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (11) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (12)Albo obchodzące swoje dziesiąte urodziny „Transformers Animated”.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (4) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (3) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (33)Pierwszy aktorski film o Transformerach także świętuje w tym roku okrągłą dekadę od czasu swojej premiery. Dlatego nie mogło u nas zabraknąć przedstawicieli oryginalnej trylogii.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (6) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (5) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (34)Ostatnią „Historyczną” gablotkę przeznaczyliśmy na jedną z naszych ulubionych serii – „Transformers Prime”

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (17) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (16) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (15) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (14) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (13)Fotorelacja Comic Con mini maniacy (37)Ciągle mało? W takim razie co powiecie na klejnot koronny ekspozycji – ewolucję Optimusa Prime’a? Cztery gabloty wypełnione po brzegi heroizmem.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (2) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (1) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (32)Lubicie unikatowe modele? Na wystawie czekały na Was liczne customy mojego autorstwa…

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (8) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (7)…oraz imponujące modele, które wyszły spod ręki Ryba Cosplay & Customs.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (41)Jak widać nasze figurki przyciągnęły uwagę młodszego brata Bumblebee 🙂

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (28) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (27)Centralną część stoiska okupowały figurki z najnowszego aktorskiego filmu o tematyce Tranformers – „Ostatniego Rycerza”. Na środku mogliście odnaleźć Transformery klasy Voyager i Deluxe w obu trybach.

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (26) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (25) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (29) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (39)Po obu stronach klosza z figurkami czekał cały przekrój modeli z najnowszej filmowej linii oraz ogromny telewizor, na którym wyświetlane były trailery z filmu i reklamy transformerów. Na najmłodszych fanów czekały konkursy z ufundowanymi przez Hasbro upominkami takimi jak saszetki z figurkami i plakaty.

Podsumowanie

Fotorelacja Comic Con mini maniacy (46) Fotorelacja Comic Con mini maniacy (31)W czasie imprezy odwiedziła nas masa ludzi. Z wieloma z nich dyskutowaliśmy na temat marki i wymienialiśmy się spostrzeżeniami. Stoisko zaszczycili także znamienici goście, o których więcej opowiem przy okazji naszej pełnej relacji, więc jest na co czekać.

Hasbro_Logo_(2009)_with_the_TM_SymbolW tym miejscu jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za zaproszenie nas na Warsaw Comic Con i możliwość wspólnego zorganizowania kawałka imprezy przeznaczonego dla fanów Transformerów. Liczymy, że to dopiero początek naszej współpracy. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się kilka recenzji, które możemy dla Was przygotować właśnie dzięki uprzejmości Hasbro. Tymczasem dzięki za dotrwanie do końca tej relacji.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jak nasze stoisko wyglądało od strony odwiedzających, koniecznie zajrzyjcie na kanał naszego kolegi: „Monologi o Robotach”, gdzie Marcin przygotował dla Was swoją relację z Warsaw Comic Conu, przy okazji której odwiedził m.in. nasze stoisko.

No i oczywiście wyczekujcie pełnej relacji z imprezy, która powinna pojawić się na stronie w ciągu najbliższych kilku dni.

Reklama

Reklama