Walentynki – Tydzień z Figurkami odc. 46 (podsumowanie)

Walentynki w naszej społeczności figurkowej, Maniacy świętowali przygotowując pełne pasji zdjęcia. Był to kolejny odcinek naszej cyklicznej zabawy fotograficznej, którą organizujemy na Grupie Kolekcjonerów Figurek. Zapraszamy więc wszystkich do śledzenia grupy i aktywnego uczestniczenia w jej życiu. Zapewne niedługo pojawi się kolejny temat i możliwość do postawienia naszych figurek przed obiektywem. Jaki? Zobaczymy. Następnymi w kolejce kandydatami są: „Noir, crime story,zbrodnia i kara – temat tylko w czerni i bieli.”, „Dzień wolny – pokazujemy co robią figurki, gdy nie są zajęte pozowaniem na naszych półkach, jak się relaksują itp. – temat powracający.” , „Versus dwóch największych szwarc charakterów z różnych universum.”. Który temat podoba się wam najbardziej? W którym chcieli byście zrobić zdjęcia swoim figurkom? Dajcie znać w komentarzach : )

Przechodząc jednak do konkretów – czyli zdjęcia na Walentynki. W tym odcinku udział brało 18 maniaków, mieliśmy parę „debiutów”, niektórym temat spodobał się tak bardzo, że zrobili parę zdjęć : ) Oto ich prace:

Reklama

Reklama
Walentynki – zdjęcia uczestników

Reklama

1) Pieszka używając figurek z linii Marvel Legends uchwyciła w obiektywie naszego przyjaznego pajączka z sąsiedztwa, który jak widać w Walentynki miał pełne ręce roboty. Dostaliśmy również bardzo miły akcent LEGO.

2) Jan Ogar jak zawsze OGARnia figsy i przy pomocy figurki Hot Toys przypomniał nam jak kocha Deadpool : )

TzF cz.46 Jan Ogar

TzF cz.46 Jan Ogar

3) Jarek Królik z figurkami NECA – miłość jest wieczna i nie zna granic : ) Jarek jest jednym z stałych członków naszej fotograficznej społeczności FIA Poland.Czasem jak mu się chce wrzuci coś na swojego insta : ).

TzF cz.46 Walentynki Jarek Królik

TzF cz.46 Jarek Królik

4) Daniel Jaworski pokazał inne podejście do Deadpoola z Hot Toys.

TzF cz.46 Daniel Jaworski

TzF cz.46 Daniel Jaworski

5) Tomasz Kuczyński i figurki z serii Lightning Collection – bo nawet szwarcharaktery czują Walentynki : )

TzF cz.46 Tomasz Kuczyński

TzF cz.46 Tomasz Kuczyński

6) Rafał Olejko z pomocą figurek od McFarlane Toys, pokazał nam Walentynki w iście Hoolywoodzkim stylu : ) Możecie sprawdzić jego zdjęcia na fanpage’u i instagramie. Rafał jest również cennym członkiem naszej społeczności fotograficznej FIA Poland.

TzF cz.46 Walentynki Rafał Olejko

TzF cz.46 Rafał Olejko

7) Bartosz Niedzielski odkrył, że mutanci Walentynki świętują trochę… inaczej : ) (figurki Marvel Legends). Bartek zaprzągł do zdjęć również figurki Transformers – seria Kingdom i Beast Wars.

8) Mikołaj Rogowski śledził smutne losy Genialnego Żółwia.

TzF cz.46 Mikołaj Rogowski

TzF cz.46 Mikołaj Rogowski

9) Paweł Bogacki – debiutant w naszej zabawie przy pomocy figurek SHF pokazał na Walentynki toksyczną miłość pewnej pary.

TzF cz.46 Paweł Bogacki

TzF cz.46 Paweł Bogacki

10) Radek Staniszewski przypomniał nam mechaniczną miłość figurek NECA.

TzF cz.46 Radek Staniszewski

TzF cz.46 Radek Staniszewski

11) Ja podglądałem dzikie podboje Gremlina Wacka – czyli stosunkowo nowe dziecko NECA. Obiektem jego..”westchnień” był doktor Emmett Brown (również NECA).

TzF cz.46 Walentynki Marek Marecki

TzF cz.46 Marek Marecki

12) Kamil Cebula z figurkami Figmy i Marvel Legends – nawet Deadpoola stać na trochę romantyzmu.

TzF cz.46 Kamil Cebula

TzF cz.46 Kamil Cebula

13) Sergiusz Kurczuk i królewskie oświadczyny w Walentynki. Figurki Marvel Legends.

TzF cz.46 Sergiusz Kurczuk

TzF cz.46 Sergiusz Kurczuk

14) Ania Kondeja  – druga debiutantka w naszej zabawie. Nawet w Dzień Walentego ukryte pożądanie prowadzi do zdrady. Oczywiście figsy z serii Marvel Legends.

TzF cz.46 Walentynki Ania Kondeja

TzF cz.46 Ania Kondeja

Robienie zdjęć naszych kochanych figurek potrafi bardzo wciągnąć. Na tyle, że ludzie tracą poczucie czasu : ) Na koniec „spóźnialscy” – rzutem na taśmę w ostatnich godzinach trwania zabawy zdjęcia do odcinka Walentynki dodali:

15) Michał Orowiecki z figurkami Marvel Legends – Walentynki w stylu Deadpoola, czyli obsypmy ją prezentami.

TzF cz.46 Michał Orowiecki

TzF cz.46 Michał Orowiecki

16) Mariusz Stempień z figsami NECA i Mafex – „Walentynki nie są dla każdego mała.”. Zdjęcia Mariusza możecie również śledzić na jego fanpage’u.

TzF cz.46 Mariusz Stempień

TzF cz.46 Mariusz Stempień

17) Krzysztof Weiss z pomocą figurek Marvel Legends pokazał nam Walentynki bardzo dosłownie : ) Krzysiek również jest stałym członkiem naszej społeczności fotograficznej FIAPoland.

TzF cz.46 Walentynki Krzysztof Weiss

TzF cz.46 Krzysztof Weiss

18) Tomasz Rawiński – szturmowiec z linii Black Series i kamienie z serii plażowej : ) – zakończył naszą zabawę bardzo…symbolicznie : ) Tomasz to oczywiście członek naszej społeczności fotograficznej FIAPoland. Możecie sprawdzić również jego fanpage i instagram.

TzF cz.46 Walentynki Tomasz Rawiński

TzF cz.46 Tomasz Rawiński

„To już jest koniec..”

Podobały się zdjęcia? Możecie sprawdzić podsumowania wcześniejszych odcinków – m.in. świąteczne i wielkanocne : )

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, dziękuję za udział w zabawie i życzę udanych Walentynek : ) Ave.

Reklama

Reklama