Recenzja: Unique Toys Peru Kill / Transformers Masterpiece Lockdown

Od mojej ostatniej transformerowej wideorecenzji minęły już wieki, więc najwyższy czas zakasać rękawy i przygotować dla Was kolejny materiał! Bohaterem dzisiejszego filmu będzie Unique Toys Peru Kill czyli nieoficjalny filmowy Masterpiece Lockdown. Peru Kill to jedna z tych figurek, które na etapie prototypów przemknęły mi niepostrzeżenie przed oczami. Kiedy jednak minęło nieco czasu i pokazały się pierwsze test shoty… Szczęka opadła mi do pasa. Model, który na pierwszy rzut oka wydawał się pozbawioną transformacji figurką, okazał się pełnoprawnym Transformerem. Transformerem o nienagannym trybie alternatywnym i wyjątkowo czystym trybie robota. Do tego transformacja nie przyprawia o zawał serca.

Unique Toys Peru Kill

To co? Gotowi żeby przekonać się czy plastikowy Lockdown jest równie poważnym zawodnikiem jak jego filmowy odpowiednik? Zapraszam na recenzję!

Unique Toys Peru Kill – Recenzja

 

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ten Transformer jest jednym z moich największych zaskoczeń 2017 roku i nawet nie wiem kiedy wskoczył na listę moich ulubionych figurek. A to wszystko stało się mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem filmowych designów. Model jest tak dobry. Jeśli jesteś fanem Transformers, musisz przynajmniej chwilę się nim pobawić, żeby w pełni docenić inżynierię, jakość wykończenia i ogromne zaangażowanie twórców. Po tak mocnym wejściu w linię wiem, że sam na pewno będę śledził poczynania Unique Toys. Zdobyli u mnie pokaźny kredyt zaufania tą figurką.

Unique Toys Peru Kill

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama