Unboxing wielkiej paczki od Hasbro – Transformers Legacy, SS/SS86, Kingdom

Jak tam, zatęskniliście za unboxingami? W takim razie zaczynamy rozgrzewkę do mojego powrotu na kanał z Unboxingiem kilku modeli, które wpadły do mnie podczas mojej długiej nieobecności. Jak zawsze będzie grubo, a to wszystko dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co korzystając z okazji bardzo dziękuję!

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro – Transformers Legacy, SS/SS86, Kingdom

Mam nadzieję, że tą małą rozgrzewką narobiłem Wam trochę smaku na nadchodzące recenzje. Mam też dla Was w przygotowaniu kilka ciekawych filmów, które myślę że przypadną Wam do gustu. Do zobaczenia już wkrótce!

i krótkie przypomnienie zaprezentowanych linii:

  • Transformers Kingdom – Ostatnia część trylogii War for Cybertron, która zawiera w sobie bohaterów z pierwszej generacji oraz legendarnego Beast Wars!
  • Transformers Studio Series 86 – spin-off linii Studio Series, poświęcony bohaterom oryginalnego animowanego filmu Transformers – the movie.
  • Transformers Studio Series – linia poświęcona filmowym transformerom czyli wszystkim co mogliście zobaczyć w kinie od czasu pierwszego filmu Michaela Baya – tym razem mocno w klimatach znakomitego filmu Bumblebee!

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Kolejne recenzje już wkrótce!

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama