Unboxing Wielkiej paczki od Hasbro – Czerwiec 2019

Dzisiaj mam dla Was kolejny przegląd kolejnych Transformerowych nowości na polskim rynku możliwy dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro. Tym razem czeka na nas solidna porcja figurek z linii Siege czyli jednej z najciekawszych serii Transformers od lat. Zajrzyjmy do pudła!

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro – Transformers Siege

Dzisiejszy unboxing to solidna gratka dla fanów klasycznych Transformerów. Przy jego okazji zobaczymy nowości z najświeższej inkarnacji tej serii. Chcecie zobaczyć więcej? Zapraszam do oglądania!

 

 

Reklama

Reklama
Wciąż Wam mało klasycznych dobroci?

Jakiś czas temu prezentowałem Wam pierwszą falę figurek z Siege. Możecie zobaczyć je tutaj.

Recenzje:

 

Jeżeli ominął Was mój pierwszy unboxing zapraszam do nadgonienia zaległości tutaj.

Natomiast tu odnajdziecie drugi unboxing zawierający kolejną porcję świetnych figurek.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? (Mam wrażenie, że to będzie Soundwave ale ciiiiii) Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Już wkrótce pojawią się recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek w związku z premierą drugiej fali Transformers War For Cybertron – Siege wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama