Unboxing wielkiej paczki od Hasbro + przegląd Transformers Studio Series

Dziś mam dla Was pierwszy pełnowartościowy unboxing w historii Maniacyfigurek.pl! A żeby było jeszcze lepiej będą mu towarzyszyły figurki z linii Studio Series! Dzięki życzliwości polskiego oddziału Hasbro z przyjemnością zapraszam Was na:

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro / przegląd Transformers Studio Series

 Tak, możemy to już powiedzieć oficjalnie – Transformers Studio Series, czyli nowe interpretacje bohaterów z filmów Michaela Baya właśnie trafiają do Polski! Jeśli jeszcze nie pojawiły się w sklepach w Waszym sąsiedztwie, to lada moment powinny się w nich znaleźć.

Żeby uczcić premierę nowej linii, Hasbro przesłało mi do recenzji wszystkie dostępne w Polsce modele wraz z całą masą gadżetów i figurek ze starszych serii. W trzykilogramowym pudle znalazło się miejsce na naprawdę ogromne zbiory i mam zamiar je Wam pokazać na moim filmie. Możecie traktować ten materiał jako zapowiedź tego, co w najbliższym czasie pojawi się na kanale, a pojawi się naprawdę sporo.

Jeżeli interesują Was recenzje wspomniane w filmie odnajdziecie je tutaj:

Transformers Ostatni Rycerz Berserker

Transformers Ostatni Rycerz Barricade

Transformers Titans Return Fortress Maximus

Jak Wam się podobał mój dzisiejszy unboxing? czy chcielibyście częściej widzieć takie materiały? Jeśli tak to dajcie mi znać, a postaram się co jakiś czas dostarczać Wam takie filmy. Która z figurek Studio Series spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi tej pokaźnej paczki. Dzięki niej już wkrótce na kanale pojawią się recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek, wiec jeśli planujecie zakup czegoś ze Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama