Unboxing Transformers Kingdom/SS86: Runda 2 + Strefa Fanów al.to

Dziś mamy dwie okazje do świętowania! Nie dość, że będziemy mieli okazję spojrzeć na kolejne nowości Transformers Kingdom w Polsce, to jeszcze startuje nowa fanowska inicjatywa, która może Was zainteresować! Więcej informacji w dalszej części materiału.

Zacznijmy od kolejnej paczuszki dobroci, tym razem wypchanej po brzegi znakomitą linią Kingdom, jednak w towarzystwie topowego reprezentanta Studio Series 86!

Unboxing Transformers Kingdom/SS86: Runda 2

Podobnie jak w przypadku poprzedniego Unboxingu, jestem pod ogromnym wrażeniem nowych Transformerów, zarówno jeśli chodzi o wydania Kingdom jak i Studio Series 86! Zdecydowanie jest na czym powiesić oko. Jeśli ominął Cię mój poprzedni unboxing, możesz odnaleźć go tutaj

i krótkie przypomnienie zaprezentowanych linii:

  • Transformers Kingdom – Ostatnia część trylogii War for Cybertron, która zawiera w sobie bohaterów z pierwszej generacji oraz legendarnego Beast Wars!
  • Transformers Studio Series 86 – spin-off linii Studio Series, poświęcony bohaterom oryginalnego animowanego filmu Transformers – the movie.
Reklama

Reklama
STREFA FANÓW AL.TO

Reklama

A teraz kilka słów o dzisiejszym ogłoszeniu! W piątek wystartowała Strefa Fanów al.to. Jest to miejsce, gdzie fani marek takich jak Marvel, Star Wars, Transformers czy G.I.Joe poczują się jak u siebie w domu! Czeka tam na Was masa ciekawostek ze wszystkich tych wspaniałych światów, a oprócz tego pojawi się w niej okazja, żeby zamówić wiele unikatowych, kolekcjonerskich eksponatów, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach! Poza tym prezentacje, promocje konkursy i wiele wiele innych.

Strefę Fanów Alto możecie znaleźć pod tym adresem

A jeśli chcecie zobaczyć przedsmak tego co czeka na Was w Strefie Fanów al.to, pierwszy film na jej temat znajdziecie poniżej:

Wciąż Wam mało? A co powiecie na darmowy model z linii Marvel Legends?

Start strefy uatrakcyjnia świetna promocja – Do zamówienia filmowych gadżetów za min. 199 złotych z kodem „STREFA”dostaniecie losową figurkę z serii Marvel Legends gratis!

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Kolejne recenzje już wkrótce!

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama