Unboxing Nowości Transformers w Polsce: Kingdom, Studio Series 86, Buzzworthy

Dziś jest dzień, na który czekałem przez większość mojej kolekcjonerskiej kariery, a nawet dłużej. W tym roku na półki triumfalnie powracają bohaterowie jednej z moich ulubionych linii Transformers  Beast Wars! Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli zamiast goryli wolicie czerwone ciężarówki, czeka na Was znakomita linia Studio Series 86 oraz cała podlinia Buzzworthy, poświęcona postaci Bumblebee. Brzmi ciekawie? W takim razie zapraszam Was na najnowszy unboxing!

A najlepsze jest to, że wszystkie z pokazywanych modeli są już dostępne w Polsce! Możecie je znaleźć na al.to oraz krainazabawy.pl. Jeśli zdecydujecie się na Krainę Zabawy to dodatkowo do końca stycznia możecie korzystać ze specjalnego kodu na 10% rabat na wszystkie Transformery – wpiszcie w koszyku hasło „fanitransformers”. Kod jest ważny do końca stycznia, więc to już ostatni moment!

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro – Kingdom, Studio Series 86, Buzzworthy

Dzisiejszy unboxing to chyba najbardziej ekscytująca dla mnie paczka do tej pory. Jeśli spędziliście ostatni rok pod kamieniem, to spieszę z wyjaśnieniami. W dwóch solidnych paczkach wpadły do mnie modele z:

  • Transformers Kingdom – Ostatnia część trylogii War for Cybertron, która zawiera w sobie bohaterów z pierwszej generacji oraz legendarnego Beast Wars!
  • Transformers Studio Series 86 – spin-off linii Studio Series, poświęcony bohaterom oryginalnego animowanego filmu Transformers – the movie.
  • Transformers Buzzworthy, która jest małym hołdem dla pewnego bzyczącego, żółtego robota, którego znają wszyscy.
Reklama

Reklama
Chcecie zobaczyć więcej unboxingów?

Jeśli wciąż Wam mało, możecie odnaleźć inne unboxingi tutaj i tu.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Kolejne recenzje już wkrótce!

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama