Unboxing wielkiej paczki od Hasbro 2 – Nowości Transformers w Polsce

Jeszcze nie zdążyłem nacieszyć się zawartością pierwszej paczki od Hasbro, a już wpadło w moje ręce kolejne pudło! Dziś rzucimy okiem na Transformerowe nowości na polskim rynku i nie tylko. Zapraszam was na mój drugi unboxing!

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro 2 – the sequel

Reklama

Reklama
Nowości Transformers w Polsce

Dzisiejszy unboxing to nie lada gratka dla fanów Transformerów. Przy jego okazji zobaczymy nowości z serii Power of the Primes, kilka figurek z Combiner Wars i Titans return, nowe gadżety reklamowe oraz sporą niespodziankę dla fanów linii Studio Series. Więcej na ten temat dowiecie się w jednej z kolejnych recenzji, ale już teraz podrzucam Wam małą zapowiedź.

 

Jeżeli ominął Was mój pierwszy unboxing zapraszam do nadgonienia zaległości tutaj.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? czy chcielibyście częściej widzieć takie materiały? Jeśli tak to dajcie mi znać, a postaram się co jakiś czas dostarczać Wam takie filmy. Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi tej pokaźnej paczki. Dzięki niej już wkrótce na kanale pojawią się kolejne recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

unboxing 2

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama