Tydzień z Figurkami – podsumowanie odcinka 35 i 36 – „Odcinek specjalny Wielkanocny” oraz „Nasze customy”

Drodzy Maniacy tym razem podwójne podsumowanie z paru powodów. Po pierwsze frekwencja w ostatnich dwóch odcinkach była wyjątkowo niska. Czy tematy wam jednak nie podpasowały a może nie mieliście czasu lub pomysłu jak wypełnić temat waszymi figurkami? Dajcie znać w komentarzach : ) Po drugie nawet najstarsi mędrcy w plemieniu nie wiedzą czemu Marecki zapomniał podsumować odcinek Wielkanocny : ) a po trzecie na podsumowanie 36-go nie miał niestety czasu ze względów zawodowych. Dlatego też będzecie mieli okazję teraz wrócić myślami do klimatu minionej Wielkanocy.

Reklama

Reklama
Odcinki w liczbach:

W 35 odcinku Tygodnia z Figurkami, czyli tematyce Wielkanocnej zgłosiliście 5 prac. Żadnej w kategorii „podkręcanej” (wszystkie możecie obejrzeć w galerii poniżej). Oddaliście 33 głosy. Wygrał Jarek Królik, który podarował nam jajo z niespodzianką – raz jeszcze gratulujemy : ) Polecam obejrzeć wszystkie prace, bo były bardzo pomysłowe. Po tylu odcinkach to co robicie z figurkami jest piękne : )

Maniacy Tydzień z Figurkami cz.35 - Jarek Królik

TzF cz.35 – Jarek Królik – wygrane zdjęcie.

Jeżeli chodzi o odcinek 36 czyli „Nasze customy” swoje prace zgłosiło 12 osób. W przypadku tego odcinka postanowiłem jednak nie robić głosowania. Na figurki customowe jak wiadomo trzeba poświęcić dużo czasu i pracy, nie mówiąc już o niekończących się pokładach zajawki jaką w te prace wsadzamy. Jasne jak wszędzie będą dzieła, które wymagają jeszcze wiele pracy, takie które potrzebują jeszcze trochę miłości jak i reprezentanci poziomu, który urywa głowy od samego patrzenia : ) Jednak każdy z autorów tych prac zapewne wsadza w swoje customy taką samą ilość serca. Dlatego też wybranie „wygranego” było by zapewne bardzo trudne a same oceny głosujących jeszcze bardziej dyskusyjne. Tak więc w tym temacie wygrali wszyscy : ) Serdecznie zapraszam do oglądania zgłoszonych prac w galerii poniżej.

Nowym osobom przypominam i zachęcam do brania udziału w kolejnej zabawie. Obserwuj naszą grupę bo przeważnie raz na dwa tygodnie pojawia się post z kolejnym tematem. Następny temat powinien być jeszcze w tym tygodniu a post będzie podwieszony na górze grupy. Jeżeli chcesz zaplanować zdjęcia z wyprzedzeniem sprawdź również listę kolejnych tematów na końcu postu. Staramy się – z pewnymi wyjątkami – trzymać ustalonej kolejności tematów. Znajdziesz tam również ogólne i szczegółowe zasady naszej zabawy. Jeżeli nie możesz się zdecydować sprawdź jakie cuda wyczyniali z figurkami członkowie naszej grupy w poprzednich odcinkach : ) – prezentując postaci w swoim żywiole, najbardziej absurdalne team-upy, pojazdy naszych figurek czy też zanurzając się w klimaty twisted metal.

Już niedługo kolejny temat jak i inne materiały związane z naszymi kochanymi figurkami : ) śledźcie grupę, funpage i stronę Maniaków. Śmiało dzielcie się waszymi uwagami i opiniami w komentarzach.

Życzę wszystkim spokojnego weekendu. Howgh

Reklama

Reklama