Tydzień z Figurkami – podsumowanie odcinka 34 – „Postać w swoim żywiole”

Czas na kolejne podsumowanie Tygodnia z Figurkami. Tym razem przyglądaliśmy się temu, co nasze figurki robią „u siebie”. Powiem tylko, że wg. mnie z każdym odcinkiem poziom zdjęć jest coraz lepszy 🙂 Dowodem niech będzie np. głosowanie w aktualnej kategorii „podkręcanej”, gdzie naprawdę ciężko było wybrać 🙂 Co więcej człowiek ma coraz większy problem, żeby dostrzec na tych zdjęciach figurki a nie żywe postaci 🙂 Cieszy mnie to niezmiernie i oby tak dalej. Mam też nadzieję, że z każdym kolejnym odcinkiem będzie jeszcze więcej chętnych do zabawy.

Reklama

Reklama
Odcinek w liczbach:

Reklama

Do obserwacji przystąpiło łącznie 20 ochotników – w tym 6 dokumentowało w kategorii „podkręcanej”.  Oddano 83 głosy – w tym 39 w kategorii „podkręcanej”. W kategorii zwykłej z 16 głosami wygrał Mariusz Stempień prezentując tropiącego w dżungli predatora – gratulujemy. Natomiast w kategorii „podkręcanej” drugie pod rząd zwycięstwo zaliczył Jan Ogar (19 głosów), który pokazał nam pewne wojownicze żółwie w swoim domostwie – również serdecznie gratulujemy 🙂

TzF 34 dwa zwycięskie na tło

Dwa zwycięskie zdjęcia tego odcinka.

Aż miło zawiesić oko albo dwa ; ) Poniżej możecie obejrzeć wszystkie figurki na zgłoszonych zdjęciach w tym odcinku:

Chcesz brać udział w kolejnej zabawie? Nic prostszego – obserwuj naszą grupę bo przeważnie raz na dwa tygodnie pojawia się post z kolejnym tematem. Następny temat powinien być jeszcze w tym tygodniu a post będzie podwieszony na górze grupy. Jeżeli chcesz zaplanować zdjęcia z wyprzedzeniem sprawdź również listę kolejnych tematów na końcu postu. Staramy się – z pewnymi wyjątkami – trzymać ustalonej kolejności tematów.

Chcesz obejrzeć więcej zdjęć naszych Maniaków? Zachęcam do obejrzenia podsumowania wcześniejszych odcinków – najbardziej absurdalne teamupypojazdy naszych figurek, twisted metal, najbrutalniejsze sceny oraz odcinek świąteczno-noworoczny.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za udział w zabawie. Ave.

Reklama

Reklama