Tydzień z Figurkami – podsumowanie odcinka 31 – „Twisted Metal”

Po odcinku świątecznym i noworocznym zrobiliśmy chwilę przerwy i była to słuszna decyzja. Od 18 stycznia można było zgłaszać swoje prace do części 31, której pełny temat brzmiał – „Twisted metal cyberpunk – od implantu, przec cyborga do „blaszaka” – czyli starcie wszystkiego co „śmierdzi” żelastwem (ma metalowe implanty, części, zmutowaną skórę, wielkie roboty itp.)”. Temat ten był wybrany przez wygranego jednego z poprzednich odcinków.

Reklama

Reklama




Odcinek 31 w liczbach.

Zgłoszono 16 prac (w tym dwie do kategorii „podkręcanej”). Oddaliście 54 głosów na zdjęcia „surowe” i 25 na „podkręcane”.

Wyniki:

W pierwszej kategorii wygrał Tytus Pullo serwując nam dostojnego Optimus’a Prime’a pośród leśnego krajobrazu – bardzo klimatyczne zdjęcie – GRATULUJEMY!

Tydzień z Figurkami cz.31 Twisted Metal - Tytus Pullo, pierwsze miejsce kategoria bez PS

Tydzień z Figurkami cz.31 „Twisted Metal” – Tytus Pullo, pierwsze miejsce kategoria bez PS

Warto również wyróżnić m.in. zdjęcia od Toy Cracker – za ilość „złomu” i ogólną kompozycję, Jarek Królik za ogólny efekt z pożogą w tle i Marcin Kula – za zabawny pomysł i bardzo fajne przypozowanie figurek.

W drugiej kategorii – czyli zdjęcia „podkręcane” były 2 zgłoszenia. Wygrało moje zdjęcie za co wszystkim dziękuję 🙂 Aczkolwiek wg. mnie zdjęcie od Jarka było równie ciekawe. Zresztą sami zobaczcie.

Jeżeli chcecie obejrzeć wszystkie zgłoszone zdjęcia zapraszam do dedykowanego postu w naszej grupie – naprawdę warto bo praktycznie wszystkie zdjęcia były ciekawe.

Tradycyjnie zapraszam wszystkich do uczestniczenia w naszej zabawie. Właśnie skończyliśmy temat dotyczący pojazdów naszych figurek – możecie również przeczytać podsumowanie tego odcinka. Natomiast za parę powinien rozpocząć się kolejny temat czyli: „Absurdalny team-up/versus. 2 postacie totalnie do siebie nie pasujące, z tego samego lub z różnych uniwersów wrzucone do jednej akcji bądź pojedynku.”

Pozdrowienia dla wszystkich Maniaków 😉

Reklama

Reklama