Tydzień z figurkami – nowa edycja konkursu fotograficznego

O zabawie

Na naszej grupie na Facebooku niemałe zmiany – z giełdy robimy prawdziwą grupę dla kolekcjonerów. Jednym z elementów zmiany jest powrót, cieszącego się sporą popularnością wśród kolekcjonerów figurek, cyklu pt. Tydzień z Figurkami.

W dużym skrócie, pada temat – myśl przewodnia – odcinka i użytkownicy robią zdjęcia w konkretnych pozach / scenerii bądź motywie. Co nim może być? Wakacje, rzeźnia, pojedynek, sytuacja z życia codziennego. Co tydzień coś nowego. Można zgłaszać własne propozycje. Dowolna skala, dowolne uniwersum, dowolny producent. Liczy się wszystko co jest u Ciebie na stanie i do wykorzystania, aby wstrzelić się w temat.

Planujemy też konkursy z nagrodami :)!

Tydzień z Figurkami – cz 28

Tematem przewodnim obecnego tygodnia jest.

Najbrutalniejsza scena z komiksu/filmu/gry ew. nie oparta na niczym – czyli przemoc w figurkolandii – chwytajcie w rękę, pomidory, keczapy i inne jelita

Prace należy wrzucić jako komentarz do postu na grupie Grupa Kolekcjonerów Figurek. Podrzucam info do kiedy i wymogi:

W kwestiach technicznych – Jedno zdjęcie, ilość figurek obojętna. Standardowo pamiętajcie aby opisać info typu producent/model/seria/skala itp. Jak zwykle pomysłów/zdjęć możecie wsadzać więcej (w odpowiedzi na własny komentarz), ale pierwszy komentarz musi być z zdjęciem wiodącym – czyli tym, które zgłaszacie jako główne do konkursu. Zdjęcia można wsadzać w komentarzach do poniedziałku (3.12). Natomiast głosowanie będzie od wtorku (4.12) do czwartku (9.12). Więcej konkretnych wytycznych w poście na grupie.

[quads id=1]

Jak to było wcześniej

Jak pewnie wyłapaliście, to już 28 edycja. Wcześniej zabawa trwała na innej grupie, ale z powodu dość przykrych akcji i działań administracji została zastopowana, a finalnie trafiła na naszą grupę (z czego się ogromnie cieszymy). Poniżej kolaż zdjęć z poprzednich edycji. Jak widzicie są to naprawdę dopracowane scenki, z mnogością figurek, skal i światów :). Niektóre śmiało mogą zdobić zdjęcia magazynów lub oficjalnych ulotek. Gorąco zachęcamy do śledzenia i udziału. Nawet jeśli nie czujesz się na siłach, wpadnij na grupę by oddać głos i docenić czyjąś pomysłowość oraz talent.

 

[quads id=1]

Pamiętajcie! Tylko do poniedziałku możecie podrzucać swoje prace. Później zaś głosować. Wszystko na Grupie Kolekcjonerów Figurek.

Reklama

Reklama