Czy Transformery finansowane z crowdfundingu to dobry pomysł? Zakon TF

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejnym odcinkiem najlepszego (a co, kto bogatemu zabroni!) podcastu poświęconego Transformerom w polskich internetach – obradami Zakonu TF. Programu, w którym trójka niereformowalnych fanów dużych robotów – Lemo, Ryba i Gladky gada o tematach z pogranicza szeroko pojętej kultury geekowskiej, jak przystało na prawdziwych nerdów. Witajcie z powrotem!

Reklama

Reklama
Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dzisiejszy odcinek poświęcony będzie bardzo różnorodnym tematom i jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień.

Zakon TF Podcast

Obrady zakonu TF – Podcast 10

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 00:50 – Gdybyśmy mogli zmienić jedną rzecz w historii marki Transformers, co by to było?
2) 16:21 – Co myślimy o Transformers Prime Galvatron’s Revenge i innych fanowskich produkcjach opowiadających o Transformerach? Temat zasugerowany przez widza – TEJT12
3) 25:32 – Czy chcielibyśmy żeby Hasbro wprowadziło Transformery finansowane z croudfundingu, czyli na przykład na zasadach Kickstartera?

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama