Transformers War for Cybertron Siege Ironhide – Recenzja

Reklama

Reklama
Transformers War for Cybertron Siege Ironhide

Reklama

Ostatnio trochę szaleliśmy z hi-endem, ale to nie znaczy że zabrakło nam mniejszych figurek, które też potrafią zachwycić. Dlatego wracamy do jednej z moich ulubionych Linii – Transformers War For Cybertron Siege. Bohaterem dzisiejszej recenzji będzie nie kto inny jak sam Ironhide! Zapraszam do oglądania!

Transformers Siege Ironhide

Oj długo musieliśmy czekać, aż Ironhide będzie mógł pochwalić się solidną, klasyczną figurką. Do tej pory jedyną sensowną propozycją w tej skali był tak naprawdę wiekowy klasyk, który nie należał do najlepszych. Siege nieco zmieniło stylistykę, ale mimo to jest naprawdę blisko G1-owego ducha Irona. Czy to oznacza, że ten model będzie pogromcą swojego poprzednika? Jest tylko jeden sposób żeby się przekonać!

Wideorecenzja – Transformers Siege Ironhide

Ten oraz inne modele z linii Siege, których recenzje możecie zobaczyć na naszej stronie zostały mi udostępnione dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości z serii Transformers w Polsce, zapraszam do zobaczenia mojego ostatniego unboxingu.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

 

Transformers War For Cybertron Siege to początek nowej trylogii, która ma być następcą cyklu Prime Wars czyli: Combiner Wars, Titans Return i Power of the Primes. Siege jest jednocześnie pierwszą autorską wizją cybertrońskich trybów naszych ulubionych Transformerów na tak dużą skalę. Nazwa War for Cybertron nawiązuje do gier autorstwa High Moon Studios, ale zawarte w nich designy były raczej luźną interpretacją. Tym razem otrzymaliśmy stylistykę bardzo bliską oryginalnemu serialowi, ale nieco „ukosmicznioną”. Tak narodziła się linia, która stanowi duchowego spadkobiercę klasyków. Jest ona także łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.

 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej dobroci z Siege, zapraszam Was do obejrzenia pozostałych recenzji:

Transformers Siege Prowl

Reklama

Reklama
Transformers Siege Starscream

Transformers Siege Soundwave

Transformers Siege Sideswipe:

Transformers Siege Optimus Prime

Transformers Siege Hound:

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie mi Siege Ironhide’a do recenzji. Ten i inne modele są już dostępne w sklepach, więc miejcie oczy szeroko otwarte! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama