Recenzja: Transformers Ultimate Bumblebee – Najambitniejszy BBB?

Recenzja Transformers Ultimate Bumblebee

Dziś pokażę Wam coś naprawdę rzadkiego i bardzo nietypowego w marce Transformers – oto Transformers Ultimate Bumblebee!

Co takiego wyjątkowego ma w sobie Ultimate Bumblebee? Ta figurka to w mojej opinii chyba najambitniejszy projekt związany z filmowym Bumblebee jaki do tej pory widziałem. Model powstał ponad dziesięć lat temu, ale mimo to do dnia dzisiejszego nie spotkałem się z czymś podobnym w jakimkolwiek innym Transformerze. Nie jestem też pewien czy kiedykolwiek tego doczekam. Nie dość, że figurka jest naprawdę ogromna, to wkomponowano w nią masę elektroniki. Kiedy mówię elektronika, nie mam tu na myśli jedynie mrugających światełek, a servomotory, mikrofony, czujniki rozpoznające bodźce i pobudzające model do odpowiedniej reakcji, a na deser masa dźwięków i opisywane wcześniej mrugające światełka.

Transformers Ultimate Bumblebee

Transformers Ultimate Bumblebee

Transformers Ultimate Bumblebee to jeden z rzadkich przypadków, gdzie gimmicki figurki nie przekreślają jej transformacji. Figurka powstała przy okazji pierwszego filmu, ale do dnia dzisiejszego nie doczekała się jeszcze godnego następcy. Czy oznacza to, że Ultimate Bumblebee to model, który koniecznie musisz mieć w swojej kolekcji? Czy to Transformer, który będzie Twoją ostateczną plastikową interpretacją tego bohatera? Przekonajmy się!

 

Jeśli spodobał Ci się ten model Bumblebee, sprawdź też recenzje figurki w skali

Deluxe z filmu Transformers Ostatni Rycerz:

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama