Transformers TLK najlepszym filmem akcji od lat? Pierwsze recenzje

Transformers The Last Knight

Pierwsze recenzje

Transformers The Last Knight

Od kilku dni pojawiają się recenzje z testowych pokazów przedpremierowych filmu Transformers The Last Knight. Dzięki nim mamy pierwsze reakcje fanów i krytyków, a reakcje te są bardzo pozytywne – nie tylko z perspektywy filmów Transformers, ale kina akcji jako takiego. Zobaczcie co mają do powiedzenia widzowie:

  • Ostatni raz tak oryginalną historię i świetną akcję widziałem na seansie pierwszego Matrixa – Patrick
  • Pierwszy film Transformers, który mi się naprawdę podobał – Rebecca
  • Od dziś Anthony Hopkins i Mark Wahlberg to mój ulubiony kinowy duet – Ivan
  • Bałam się jak wypadną dzieciaki w filmie, ale od razu je polubiłam, bo film jest jak Goonies z wielkimi robotami – Martha
  • Michael Bay wreszcie zrobił film godny marki. Na to czekałem jako wieloletni fan Transformers – Andrew

Transformers The Last Knight

Nie tylko widzowie byli zachwyceni filmem. Równie dużo pozytywów usłyszeliśmy od krytyków. Takie opinie wystawili między innymi IMDB, Rotten Tomatoes i The Guardian. Najwięcej uwagi zwrócono na doskonałą grę aktorską Anthony’ego Hopkinsa i dużo lepiej napisaną rolę Marka Wahlberga. Ponadto recenzenci zapowiadają znacznie lepiej rozwinięte wątki poszczególnych transformerów. Zgodnie z obietnicami twórców różnorodność ich designów sprawia, że po raz pierwszy na ekranie możemy poznać który z robotów jest kim. „Dzięki zastosowaniu szerokich i nieco wolniejszych ujęć, podobnych do tych z Pacific Rim, nowe Transformery wreszcie uzyskały wizualny sznyt, którego im brakowało przez tyle lat” – John Aprilis z The Rolling Stone.

Transformers The Last Knight

Reklama

Reklama
Czego oczekiwać po kolejnych filmach?

Dowiedzieliśmy się także, że ten film będzie zaledwie wstępem do nowej wielkiej historii, którą poznamy w kolejnych częściach, tak jak ma to miejsce w kinowym uniwersum Marvela. Podobnie do niego, tu także możemy spodziewać się ciekawej sceny po napisach. Powróciły również plotki na temat powiązania Transformers i G.I.Joe, co sugeruje cameo jednej z kluczowych postaci ostatniego filmu.

Transformers The Last Knight

Wygląda na to, że wszystkie zarzuty fanów wobec Transformers The Last Knight były przedwczesne, ponieważ tym razem czeka nas prawdziwa uczta dla kinomanów. Do zobaczenia na seansie!

Reklama

Reklama