Recenzja: Transformers Tiny Turbo Changers Vol – 2

Transformers Tiny Turbo Changers Vol – 2

Tiny Turbo Changers

W zeszłym roku pokazywałem Wam pierwsze modele, które zostały wydane w ramach saszetkowej linii Tiny Turbo Changers, powiązanej z filmem Transformers – Ostatni Rycerz.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Dzięki uprzejmości Hasbro Polska mogliście ją poznać lepiej, ponieważ rozdawaliśmy saszetki najmłodszym fanom na naszym stoisku podczas Warsaw Comic Con i Pyrkonu. Od tamtej pory seria się nieco rozrosła, dlatego zapraszam Was na szybki przegląd drugiej fali Tiny Turbo Changers. Jak wypada ich poziom na tle poprzedników? Jest jeden sposób, żeby się przekonać.

Myślę, że to naprawdę fajna ciekawostka dla fanów. Zarówno tych starszych, którzy ostrzą sobie zęby pomiędzy większymi wydaniami, jak i tych młodszych, którzy przekonali rodziców do zakupu saszetki podczas weekendowych zakupów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat pierwszej fali, jej reprezentantów odnajdziecie w filmie poniżej:

 

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama