Recenzja: Transformers Studio Series Starscream

Figurki z linii Transformers Studio Series pojawiają się w coraz większej ilości sklepów w Polsce. W związku z tym mamy dla Was recenzję kolejnej figurki – oto Studio Series Starscream. Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Studio Series Starscream

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o linii Studio Series, to postaram się nieco ją Wam przybliżyć. W największym skrócie jest ona figurkowym odpowiednikiem składanki „greatest hits”. W ramach Studio Series Hasbro przygotowało dla nas nowe wersje bohaterów z filmów Michaela Baya, z dużym naciskiem na ich pierwszą trylogię. Są to nowe mouldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów. Tym razem jednak cała linia została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystkie figurki pasowały do siebie skalą i miały bardziej kolekcjonerskie wykończenie.

Jakiś czas temu mogliście oglądać moją pierwszą recenzję – Optimusa Prime’a. Znajdziecie ją tutaj.

Drugą figurką z tej linii, o której chciałem Wam opowiedzieć jest Studio Series Starscream. Model jest wzorowany na postaci z pierwszego filmu Transformers, a sama figurka bazuje na powiększonym modelu klasy Deluxe z filmu Transformers – Dark of the Moon. Zapraszam na recenzję.

W związku z pojawieniem się Studio Series w naszych sklepach, dostałem do recenzji solidne pudło z figurkową ofertą Hasbro. Ciekawi Was co się w nim znalazło i jakich materiałów możecie spodziewać się w przyszłości? W takim razie odsyłam Was do filmu opowiadającego o tej wielkiej paczce.

Transformers Studio Series Optimus Prime

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji. W najbliższym czasie na kanale będą pojawiały się także kolejne materiały na temat tej linii. Dlatego jeśli planujecie zakup czegoś ze Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Studio Series Starscream Miniatura Youtube

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama