Transformers Studio Series Shockwave – Recenzja

Recenzja Studio Series Shockwave

Dawno nie pokazywałem Wam już na kanale niczego z linii Studio Series czyli figurek stworzonych z myślą o fanach filmowych Transformerów. W związku z tym najwyższa pora nadrobić zaległości! Dzisiaj uderzymy z grubej rury, ponieważ na stół recenzencki trafił jeden z najciekawszych modeli wydanych do tej pory w ramach tej serii. Zapraszam do oglądania.

Studio Series Shockwave

Pora na recenzję kolejnego leadera wydanego w ramach linii. Oto Studio Series Shockwave! Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Studio Series Shockwave

Na początek jak zwykle krótkie przypomnienie założeń linii Studio Series. W największym skrócie jest ona figurkowym odpowiednikiem składanki „greatest hits”. W ramach Studio Series Hasbro przygotowało dla nas nowe wersje bohaterów z filmów Michaela Baya (chociaż ostatnio zboczyła nieco na drogę Transformers the movie), z dużym naciskiem na ich pierwszą trylogię. Są to nowe moldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów. Tym razem jednak cała linia została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystkie figurki pasowały do siebie skalą i miały bardziej kolekcjonerskie wykończenie.

Trzecim z Leaderów, o którym chcę Wam opowiedzieć jest Studio Series Shockwave. Model jest wzorowany na postaci z trzeciego filmu (Transformers Dark of the Moon) i jest to druga figurkowa interpretacja tego Decepticona. Czy jest lepszy od swojego poprzednika – wydanego podczas premiery filmu voyagera? Zapraszam do oglądania.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Studio Series Shockwave

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama