Recenzja: Transformers Studio Series Optimus Prime

Figurki z linii Transformers Studio Series zaczynają powoli pojawiać się w Polsce. W związku z tym mamy dla Was recenzję nowiutkiej figurki Studio Series Optimus Prime. Model, który widzicie trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Transformers Studio Series Optimus Prime

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o linii Studio Series, to postaram się nieco ją Wam przybliżyć. W największym skrócie jest ona figurkowym odpowiednikiem składanki „greatest hits”. W ramach Studio Series Hasbro przygotowało dla nas nowe wersje bohaterów z filmów Michaela Baya, z dużym naciskiem na ich pierwszą trylogię. Są to nowe mouldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów. Tym razem jednak cała linia została zaprojektowana w taki sposób, żeby wszystkie figurki pasowały do siebie skalą.

Pierwszą figurką z tej linii, o której chciałem Wam opowiedzieć jest Studio Series Optimus Prime. Model jest wzorowany na postaci z drugiego filmu – Transformers: Zemsta Upadłych. Zapraszam na jego recenzję.

W związku z pojawieniem się Studio Series w naszych sklepach, dostałem do recenzji solidne pudło z figurkową ofertą Hasbro. Ciekawi Was co się w nim znalazło i jakich recenzji możecie spodziewać się w przyszłości? W takim razie odsyłam Was do materiału opowiadającego o tej wielkiej paczce.

Transformers Studio Series Optimus Prime

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji. W najbliższym czasie na kanale będą pojawiały się także kolejne materiały na temat tej linii. Dlatego jeśli planujecie zakup czegoś ze Studio Series, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Studio Series Optimus Prime Miniatura

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

 

Reklama

Reklama