Transformers Studio Series 86 Hot Rod – Recenzja

Recenzja Studio Series 86 Hot Rod

Dzisiaj będzie się działo! Startujemy z pierwszą recenzją modelu z linii Studio Series 86, a kto byłby lepszy żeby zacząć jeśli nie Hot Rod?

Studio Series 86 Hot Rod

Hot Rod to główny bohater legendarnego filmu Transformers The Movie, który był klejnotem w koronie serialowej pierwszej generacji. Przy okazji jest też moim osobistym faworytem jeśli chodzi o bohaterów Transformers, więc nie mogłem przejść obojętnie obok tej figurki! Model trafił do mnie dzięki uprzejmości polskiego oddziału Hasbro za co bardzo dziękuję.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Czym jest Transformers Studio Series 86?

Na początek kilka słów o samym Studio Series 86. Kilka lat temu Hasbro wprowadziło do sprzedaży nową linię figurek Transformers, które koncentrowały się na wizerunkach Transformerów z filmów Michaela Baya, a później także z filmu Bumblebee. W tym roku Studio Series doczekało się spin-offu, dającego nam nowe wersje postaci z pierwszego w historii filmu o Transformerach – wydanego w 1986 roku animowanego Transformers The Movie. Właśnie stąd wziął się numer 86 w nazwie serii. Podobnie jak oryginalna linia, Studio Series 86 ma dać nam dobrze wykonane i wierne kinowemu pierwowzorowi figurki, które do tego będą zachowywać skalę. Innymi słowy coś, na co kolekcjonerzy czekali od lat. Żeby jeszcze bardziej podnieść poprzeczę, każda z figurek ma w opakowaniu dodatkową, kartonową dioramę, na której możemy ją eksponować. Wszystkie figurki to nowe moldy, przedstawiające znanych i lubianych bohaterów.

Recenzje modeli z linii Studio Series 86 na Maniakach otwiera mój osobisty faworyt – Hot Rod! Miał przed sobą trudne zadanie, bo biedny Hot Rod jakoś zawsze miał pecha do figurek. Przekonajmy się czy jego najnowsze wcielenie wreszcie przełamie tę złą passę!

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji.

Studio Series 86 Hot Rod

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Ten oraz inne modele, które właśnie dotarły do Polski i pojawiły się w sklepach możecie zobaczyć na moim ostatnim unboxingu. Przy okazji pokazuje on jakich kolejnych recenzji możecie spodziewać się w przyszłości.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Studio Series 86 Hot Rod

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama