Transformers Siege Soundwave (+ Laserbeak i Ravage) – Recenzja

Reklama

Reklama
Transformers War for Cybertron Siege Soundwave (Voyager)

Reklama

Pora na kolejną recenzję poświęconą jednej z najlepszych linii figurkowych w historii Transformerów – Transformers War For Cybertron Siege! Jestem mocno podekscytowany bohaterem dzisiejszej recenzji, ponieważ czekałem na ten model od lat.

Q&A

Zanim przejdziemy do recenzji, mam dla Was jeszcze krótkie ogłoszenie. Ponieważ powoli dobijamy do 1000 subskrypcji, to dobra okazja, żeby zorganizować Q&A. Pytaliście mnie o taki film, więc postanowiłem sprawdzić ile osób jest zainteresowanych tego typu materiałem. Wypisujcie swoje pytania w komentarzach na Youtube pod recenzją, zaczynając od „Pytanie do Q&A”.

A teraz wracamy do Dźwiękofalowca! Czy Siege Soundwave okaże się ostateczną wersją tej postaci do postawienia na półkę z klasycznymi Transformerami? Nie będę trzymał Was dłużej w niepewności 🙂

Wideorecenzja – Transformers Siege Soundwave

 

Ten oraz inne modele z linii Siege, których recenzje możecie zobaczyć na naszej stronie zostały mi udostępnione dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości z serii Transformers w Polsce, zapraszam do zobaczenia mojego ostatniego unboxingu.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Transformers War For Cybertron Siege to początek nowej trylogii, która ma być następcą cyklu Prime Wars czyli: Combiner Wars, Titans Return i Power of the Primes. Siege jest jednocześnie pierwszą autorską wizją cybertrońskich trybów naszych ulubionych Transformerów na tak dużą skalę. Nazwa War for Cybertron nawiązuje do gier autorstwa High Moon Studios, ale zawarte w nich designy były raczej luźną interpretacją. Tym razem otrzymaliśmy stylistykę bardzo bliską oryginalnemu serialowi, ale nieco „ukosmicznioną”. Tak narodziła się linia, która stanowi duchowego spadkobiercę klasyków. Jest ona także łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.

Siege Soundwave

 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej dobroci z Siege, zapraszam Was do obejrzenia pozostałych recenzji

Reklama

Reklama
Transformers Siege Sideswipe:

Transformers Siege Optimus Prime

Transformers Siege Hound:

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie mi Siege Soundwave’a do recenzji. Ten i inne modele są już dostępne w sklepach, więc miejcie oczy szeroko otwarte! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama