Transformers Siege Optimus Prime – Najlepszy klasyczny Optimus?

Reklama

Reklama
Transformers Siege Optimus Prime (Voyager)

Seria Transformers War For Cybertron Siege zdążyła się już rozgościć w naszym rodzimym fandomie, więc pora sprawdzić kolejną z figurek dostępnych w pierwszej fali. Tym razem zobaczymy co potrafi heroiczny przywódca Autobotów. Panie i Panowie przed Wami Transformers Siege Optimus Prime w skali Voyager!

Wideorecenzja – Transformers Siege Optimus Prime

 

Ten oraz inne modele, które będziecie mogli w najbliższym czasie oglądać na naszej stronie, zostały mi udostępnione dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości z serii Transformers w Polsce, zapraszam do zobaczenia mojego ostatniego unboxingu.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Transformers War For Cybertron Siege to początek nowej trylogii, która ma być następcą cyklu Prime Wars czyli: Combiner Wars, Titans Return i Power of the Primes. Siege jest jednocześnie pierwszą autorską wizją cybertrońskich trybów naszych ulubionych Transformerów na tak dużą skalę. Nazwa War for Cybertron nawiązuje do gier autorstwa High Moon Studios, ale zawarte w nich designy były raczej luźną interpretacją. Tym razem otrzymaliśmy stylistykę bardzo bliską oryginalnemu serialowi, ale nieco „ukosmicznioną”. Tak narodziła się linia, która stanowi duchowego spadkobiercę klasyków. Jest ona także łakomym kąskiem dla kolekcjonerów, o czym opowiem więcej w mojej recenzji.

Transformers Siege Optimus Prime

Siege Optimus Prime w skali Voyager to model, który robi niesamowite wrażenie. Robi je do tego stopnia, że w mojej opinii totalnie deklasuje swojego poprzednika, pamiętającego jeszcze początki linii Classics. Po bliższym przyjrzeniu się temu modelowi nabrałem jeszcze większej ochoty na kolejne figurki z Wojny o Cybertron. Dlatego na pewno wkrótce na kanale pojawią się następne recenzje modeli z Siege. Mam nadzieję, że spodobają się Wam one równie mocno, jak mnie spodobały się prezentowane figurki.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zapraszam Was do obejrzenia recenzji

Sideswipe’a z serii Transformers Siege:

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie mi Optimusa do recenzji. Ten i inne modele są już dostępne w sklepach – m.in. za pośrednictwem sieci Empik, więc jest na co polować! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowościach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama