Recenzja Transformers WFC Siege Deluxe Sideswipe

Reklama

Reklama
Ile wart jest Transformers WFC Siege Deluxe Sideswipe?

Reklama

Transformers War For Cybertron Siege zaczynają powoli pojawiać się na naszym rynku, więc najwyższa pora dobrze się im przyjrzeć. Pierwszy model, który chcemy Wam pokazać to Transformers WFC Siege Deluxe Sideswipe.

Ten oraz inne modele, które będziecie mogli w najbliższym czasie oglądać na naszej stronie, zostały mi udostępnione dzięki życzliwości Hasbro Polska, za co bardzo dziękuję. Jeżeli chcecie zobaczyć inne nowości z serii Transformers w Polsce, zapraszam do zobaczenia mojego ostatniego unboxingu.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers
Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Wideorecenzja – Siege WFC Deluxe Sideswipe

Transformers War For Cybertron Siege to początek nowej trylogii, która ma być następcą cyklu Prime Wars: Combiner Wars, Titans Return i Power of the Primes. Siege jest jednocześnie pierwszą autorską wizją cybertrońskich trybów naszych ulubionych Transformerów. Nazwa nawiązuje do gier autorstwa High Moon Studios, ale zawarte w nich designy były raczej luźną interpretacją. Tym razem otrzymaliśmy stylistykę bardzo bliską oryginalnemu serialowi, ale nieco „ukosmicznioną”. Tak narodziła się linia, która stanowi duchowego spadkobiercę klasyków. Jest ona także łakomym kąskiem dla kolekcjonerów, o czym opowiem więcej w mojej recenzji.

Siege Deluxe Sideswipe to model, który zrobił na mnie ogromne wrażenie już od samego początku. Po bliższym przyjrzeniu się tej figurce nabrałem tylko większej ochoty na zapoznanie się z tą linią. Dlatego na pewno wkrótce na kanale pojawią się kolejne recenzje modeli z Siege. Mam nadzieję, że spodobają się Wam one równie mocno, jak mnie spodobały się prezentowane figurki.

Siege Deluxe Sideswipe Miniatura

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za udostępnienie mi figurki do recenzji. Ten i inne modele powoli pojawiają się w sklepach, więc jest na co polować! Jak zawsze dziękuję także Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama