Transformers Siege, Botboty, Studio Series – nowości Hasbro w Polsce

Dzisiaj będziemy się pławić w kolekcjonerskim raju :). Dzięki życzliwości Hasbro Polska mam dla Was przegląd nowości ze świata Transformers, na które czekałem odkąd tylko usłyszałem o pomyśle na te linie! Co to za nowości?

Transformers Siege, Botboty, Studio Series, Bumblebee

Unboxing wielkiej paczki od Hasbro

To już oficjalne, Transformers War For Cybertron: Siege właśnie trafia na polski rynek! Z tej okazji pokażę Wam cały przekrój modeli, które powoli docierają do sklepów. Jakby tego było mało, przyjrzymy się także najzabawniejszej linii ze świata wielkich robotów od lat – Botbotom! Pokażę Wam również kolejną porcję modeli ze Studio Series i filmu Bublebee. Zapraszam do oglądania!

Chcecie zobaczyć więcej filmów z nowościami Transformers na polskim rynku? Odnajdziecie je tutaj.

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Co myślicie o pokazanych seriach? Planujecie zakup któregoś z prezentowanych modeli? Która z pokazywanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki! Już wkrótce pojawią się recenzje nowości, które właśnie wchodzą na nasz rynek w związku z premierą transformers Siege, wiec jeśli planujecie zakup którejś z nich, to zdecydowanie warto zaglądać na kanał i Maniaków.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał, gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Siege

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama