Transformers: Prime – Uczczenie 10 lat od premiery

Reklama

Reklama
Transformers: Prime – 10 lat od premiery

Prime 10 lat

2020 jest… dość nieszczęsnym rokiem. Mieliśmy pożary, pandemie i mordercze szerszenie. Jednak jeśli doszukać się jakiś pozytywów, to trafiło się parę miłych rzeczy w świecie Transformers. Wyszły figurki z Earthrise, oraz dostaliśmy ładne zapowiedzi do linii Kingdom i Studio Series’86 (zapraszam Was do odsłuchania obrad Zakonu na ten temat). Jednak w tym roku, obchodzimy również dwie ładne rocznice. Dziesięciolecie gry Transformers: War for Cybertron, oraz (główny temat tego wpisu) dziesięciolecie Transformers: Prime.

Transformers: Prime, to bez wątpienia jedna z najlepszych serii animowanych w historii marki, która śmiało może walczyć o ten tytuł z Beast Wars czy Animated. Tak więc, wypadałoby jakoś uczcić jej dziesiąte urodziny. Niedługo możecie się spodziewać obrad Zakonu TF, w którym będziemy właśnie wspominać serial jak i figurki z Prime. Ale to nie wszystko, ponieważ z tej okazji, postanowiłem również zmontować swego rodzaju laurkę dla tej serii

I co prawda, laurka lekko spóźniona (rocznica, wypadała pod koniec listopada), ale no cóż, czasem życie prywatne wchodzi w drogę. Ale najważniejsze, że udało się ją dokończyć jeszcze w tym roku. Tak więc nie przedłużając, zapraszam Was do oglądania.

Z góry dziękuję Wam za obejrzenie. Proszę o podzielenie się wrażeniami. Jeśli Wam się podobało, zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujce kanał. Zachęcam Was też do odwiedzenia kanału Gladky’ego, na którym oprócz jego recenzji, znajdziecie również Obrady Zakonu TF. Oraz przede wszystkim, napiszcie jak Wy wspominacie Transformers: Prime.

Reklama

Reklama