Recenzja: Transformers Ostatni Rycerz Premier Edition Berserker

Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Miniatura Premier Edition BerserkerPora na kolejną z naszych recenzji, poświęconych filmowym figurkom. Tym razem biorę na tapetę kolejną nowość. Przed Wami Premier Edition Berserker. Model, który jest dla mnie chyba największym zaskoczeniem w linii i jeśli myślicie o zakupie kogoś innego niż Optimus i Megatron – zdecydowanie warto sprawdzić tego Decepticona.

W moim kolekcjonerskim świecie model dostaje jeszcze dodatkowe punkty za to, że jest wyraźnie inspirowany Predatorem i za to, że to zupełnie nowy mould a nie leniwy repaint Crankcase’a z Dark of The Moon. Ale dosyć już tego gadania, więcej dowiecie się z mojej recenzji. Zapraszam do oglądania!

W tym miejscu bardzo dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi figurki do recenzji.

Hasbro_Logo_(2009)_with_the_TM_SymbolNasza kadra dostała ich jeszcze kilka więc w niedalekiej przyszłości spodziewajcie się kolejnych materiałów na temat modeli z nowego filmu. Mamy nadzieję, że pomogą Wam w podjęciu decyzji o zakupie.

Jeśli materiał się Wam spodobał, nie zapomnijcie zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam też do jego subskrybowania. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl, bo będziemy Was tu informować o wszystkich nowych materiałach.

Jeżeli lubicie Transformery, może Was też zainteresować nasz mały plebiscyt na najlepszych z najlepszych. Więcej szczegółów dowiecie się tutaj.

 Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama