Transformers: The Best of The Best / Najlepsi z Najlepszych

Transformers: The Best of The Best

 

Transformers The Best of The Best Drodzy Maniacy, od kilku lat na forum TFW wprowadzana jest tradycja wyboru najlepszych postaci/figurek z uniwersum Transformers. Postanowiliśmy, że polski fandom też zasługuje na nasze własne, podwórkowe wybory i dlatego potrzebujemy Waszej pomocy, żeby zdecydować komu należy się wieniec z liści laurowych. Im więcej z Was weźmie udział w zabawie tym ciekawsza i bardziej angażująca rywalizacja nas czeka. Zapraszamy na Transformers the Best of the Best czyli Najlepsi z Najlepszych!

Zasady są bardzo proste. W pierwszym etapie logujecie się na naszym forum, gdzie w temacie Transformers the Best of the Best możecie wskazywać swoich kandydatów dla czterech kategorii.

Reklama

Reklama
Kategoria I – najlepsza postać Transformers

Transformers The Best of The BestPierwsza kategoria to totalne battle royale – możecie wskazać dowolną postać z dowolnego uniwersum Transformers. Autoboty, Decepticony, Maximale, Predacony, Bezfrakcyjni i w związkach zawodowych. Każdy ma swoją szansę. W treści posta podajecie waszego kandydata i z jakiej serii pochodzi.

 Kategoria II – Najlepsza postać filmowa Transformers

Transformers The Best of The BestTym razem wybieracie swoich faworytów spośród transformerów, które pojawiły się w dowolnym z pięciu aktorskich filmów. Postaci jest sporo więc i wybór jest ogromny. Decydujcie mądrze:)

Kategoria III – najlepsza figurka Transformers 2017

Transformers The Best of The BestTa kategoria poświęcona jest wszystkim Transformerom, które pojawiły się lub mają się pojawić w 2017 roku. Możecie wybierać spośród wszystkich dostępnych linii i klas rozmiarowych. Titans Return, Robots in Disguise, Rescue Bots, The Last Knight czy Masterpiece. Wszystkie figurki mają tu równe szanse.

Reklama

Reklama
Kategoria IV – Najlepsza figurka Third Party

Transformers The Best of The BestKolekcjonerska gałąź Transformers w postaci modeli firm trzecich także dostała u nas oddzielną kategorię. A że w tym roku pojawiło się / ma się pojawić kilka ciekawych modeli dla starszych odbiorców, postanowiliśmy dać szansę także ich twórcom. Podobnie jak w przypadku figurek Transformers w konkursie brać udział mogą modele które pojawiły się lub mają się pojawić w 2017 roku.

Maniacy Figurek forum o zabawkach Transformers, Marvel, GI JOEW pierwszym etapie konkursu możecie przedstawiać swoich kandydatów w poświęconym temu temacie na forum. Z waszych głosów zbierzemy kandydatów, którzy na kolejnych etapach będą konkurować o tytuł najlepszego. Dlatego to od Was zależy zasięg i długość zabawy. Przekazujcie ten artykuł wszystkim znajomym, którzy interesują się Transformerami i wspólnie wybierzmy najlepszych z najlepszych.

Ku chwale fandomu!

 

Reklama

Reklama